Sizce Half-Life'ın ileride gerçekleşme olasılığı var mı?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar tıpatıp olacak mı diye sormuyorum. Olamaz zaten ama sizce böyle bir şeyin gerçekleşme olasılığı var mı?

Ben hep şunu düşünüyorum. Bazı hatta birçok oyun ve film in boşa çekilmediğini düşünüyorum, özellikle bilim kurgu temalı film ve oyunları.

Yaşım 35 ve çok zombi filmi izledim. Her zaman beni etkilemiş film World War Z oldu ve bu film boşa çekilmedi, önceki ve sonraki tüm zombi film dizileri sıradandı ama World War Z çok başka.
Film ölümcül hasta olan insanları zombilerin görmemesi salgının nereden çıktığının bulunamaması Amerika, Uzak Doğu veya orta doğu kaynağını net bulamıyorlar ve filmde çok değişik detaylar var.

Ömrüm boyunca beni etkilemiş bilim kurgu olarak diyeyim, Half-Life ve World War Z oldu.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dünyada trilyonlarca olasılıktan belki de sadece bir tanesi sayesinde şu an size yazabildiğime göre yaşanabilme ihtimali vardır.

Yaşamasını ister misiniz diye sorarsanız. Gauss'u kullanmak için vallaha isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı