Sizce Kampanya Tutar Mı?

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bir kampanya başlatmayı düşünüyorum. Belki pek ilginizi çekmez ama yapasım geldi. Tutsa da yaparlar mı?

Game of Thrones yılda 10 bölüm çekiliyor. Evet, bilmeyenler olabilir ama şaka değil 365 günlük koca yılda sadece 10 bölüm. Çekimleri çok zor biliyorum fakat isteseler bunu yapabilirler. Çok sinirimi bozuyor. Bu kadar izleyen 365 günde 70 gün boyunca 10 bölüm görüyor ve 295 gün boyunca diziyi bekliyor. Bence arttırılmalı.

Bir diğer dizi de Sherlock. Bu hafta başladım ama 3 sezondayım. Arka Sokaklar'da daha 8. bölümü falan izliyor olurdum şu anda galiba. :D

Bu dizi daha da acayip. 1 sezonda sadece 3 bölüm. 3 nedir ya 3? Şaka mı bu? Bu kadar az olmaması lazım. Ve dizinin bir sezonu 2 yılda bir çekiliyor. 4. sezon 2016'da gelecekmiş.

Kampanyaya katılım çok olursa sizce arttırırlar mı yoksa gibilerine bile takmazlar mı? Bana 2. seçenek daha kuvvetli geliyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben öyle şeyi izlemem yav. En merkaklı yerinde bitiyor gitti :D Film geri gelirmi gelmezmi belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game of Thrones'u bilemem ama Sherlock için umutlanmayın. Yanlış hatırlamıyorsan dizinin senaristi Steven Moffat, bir söyleşide buna benzer bir talep aldıktan sonra epey sinirlenmişti. "Ne zaman istersek o zaman çekeriz ve yayınlarız." tarzı bir şeyler söylemişti. Yani kitlesel istekleri sallayacaklarını pek sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı