Sizce kimi çiziyorum?

Yok ya çocuk muyum ben reis dalga geçilince üzüleceğim. Böyle adamların olduğu yere bir şey koyulmaz. Çok kötü olmuş dese bile koymaz da böyle aptal saçma yorumları görmek çoluk çocukla uğraşmak sıkıntı yani:D

Dalga geçsin etsin sıkıntı yok ben kendime ve kendi yaptıklarıma gülebilen bir adamım da ana bacı karıştırmak ne aslında dava açayım anasının babasının aldığı yeni bilgisayarı bir elinden alayım diyorum da herhalde çocuk sandı:D

Raporla geç öyle hadsizleri, yaptığınız çalışmaları paylaşmaya devam etmeye karar verirseniz beni de etiketlerseniz sevinirim, çalışmanızı gerçekten merak ettim ve görmek istiyorum :).

Yok ya çocuk muyum ben reis dalga geçilince üzülecem. Böyle adamların olduğu yere bir şey koyulmaz. Çok kötü olmuş dese bile koymaz da böyle saçma yorumları görmek çoluk çocukla uğraşmak sıkıntı yani:D

Dalga geçsin etsin sıkıntı yok ben kendime ve kendi yaptıklarıma gülebilen bir adamım da ana bacı karıştırmak ne aslında dava açayım anasının babasının aldığı yeni bilgisayarı bir elinden alayım diyorum da herhalde çocuk sandı:D
Hocam olay en ve çizdiğiniz resimi atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı