Sizce Minecraft korku modlu videomun editi güzel olmuşmu

417925

Hectopat
Ben 1 gün önce bir Minecraft korku serisine başlayayım dedim ve başladım editledim falan video bitti yayınladım ama çok güzel yaptımmı editi anlayamadım sizde puanlarsanız sevinirim.
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hangi programla edit yapıyorsunuz.
Video güzel ancak ses kalitesini düzeltmen lazım.
En önemlisi böyle videoları tek video olarak değil örneğin sen bu videodan 4 tane ( 10 dk lık ) video çıkartıp yüklemen daha iyi olabilir.
Videolara devamlı emek vermelisin düşük izlenmeleri kafaya takmadan bırakmadan 1-2 ay çekmelisin ki kitlen oluşun.
Belli günler ve belli saat video yüklemeniz daha iyi olacaktır.
Video editini her videoda böyle yaparsan güzel yerlere gelirsin.

Son düzenleme:
Hangi programla edit yapıyorsunuz.
Video güzel ancak ses kalitesini düzeltmen lazım.
En önemlisi böyle videoları tek video olarak değil örneğin sen bu videodan 4 tane ( 10 dk lık ) video çıkartıp yüklemen daha iyi olabilir.
Videolara devamlı emek vermelisin düşük izlenmeleri kafaya takmadan bırakmadan 1-2 ay çekmelisin ki kitlen oluşun.
Belli günler ve belli saat video yüklemeniz daha iyi olacaktır.
Video editini her videoda böyle yaparsan güzel yerlere gelirsin.

Cevaplarımı sırayla yazdım.

CapCut'u kullanıyorum.

Ses kalitesi mikrofon ayarları ile alakalı onu düzelteceğim.

10 dk olunca biraz kısa olur diye biraz uzun çektim videoyu baktım 2 saat olmuş video boyutu 60 GB'Ti (bende anlamadım nasıl o kadar oldugunu)

Biraz moral bozuyor düşük izlenmeler sadece onun dışında sıkıntı yok. Shorts ile halledilir.

1 videodan 2 gün sonra yeni video saat 5'te yayında olacak.

Yardımın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı