Netflix Sizce neden en iyi dizilerini iptal ediyor?

SosluMantı11

Picopat
Daha fazla  
Bu konu hep aklımdaydı. Yani dikkat ederseniz Netflix'in iptal edilen dizilerinin çoğu en iyi diziler, The OA, Anne With An E. Bunlardan ikisi, mesela özellikle Anne With An E'nin iptali beni aralarında en üzen oldu ama asıl mesele Netflix'in neden hep en iyi dizilerini iptal ediyor olması? Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu hep aklımdaydı. Yani dikkat ederseniz Netflix'in iptal edilen dizilerinin çoğu en iyi diziler, The OA, Anne With An E. Bunlardan ikisi, mesela özellikle Anne With An E'nin iptali beni aralarında en üzen oldu ama asıl mesele Netflix'in neden hep en iyi dizilerini iptal ediyor olması? Bunun hakkında ne düşünüyorsun?
Kitlesinin büyük bir kısmının kalitesiz ve klişe yapımlar seviyor olması. Kâr yapamayacakları diziyi neden devam ettirsinler ki sonuçta.

O kadar zor değil reis izlenmiyor yeni abone getirmiyor demek ki.

İşte benim kafamı karıştıran noktada bu yani bu Netflix'in izlenmeyen ve abone getirmeyip iptal ettiği dizilerin hepsi mi en iyi dizileri çünkü hatırlıyorum zamanında the oa ve anne with an e iptal edildiğinde bayağı büyük bir tepki vardı.

The oa çok sevdiğim bir yapımdı ama Netflix'in bunu iptal etme sebebi yanlış hatırlamıyorsam senaristin yavaşlığından dolayıydı. Bu yüzden sezon arasında da çok uzun süre var.

İşte benim kafamı karıştıran noktada bu yani bu Netflix'in izlenmeyen ve abone getirmeyip iptal ettiği dizilerin hepsi mi en iyi dizileri çünkü hatırlıyorum zamanında the oa ve anne with an e iptal edildiğinde bayağı büyük bir tepki vardı.

All netflix cancelled shows 2023 2022 vs. yazip bakabilirsin her sene bin tane alakasiz dizi iptal ediliyor. Senin izledigin bir iki tanesi denk gelmis.

The oa çok sevdiğim bir yapımdı ama Netflix'in bunu iptal etme sebebi yanlış hatırlamıyorsam senaristin yavaşlığından dolayıydı. Bu yüzden sezon arasında da çok uzun süre var.

Hepsi çok saçma nedenlerden iptal oluyor anne with an enin iptalide saçmaydı yani beni şu sinir ediyor madem hikayeyi yarım bırakacaksınız bari başka platforma satsınlarda oradan devam etsin mesela Lucifer'ı Netflix kurtarmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı