Sizce NFS the run remake yapılmalı mı?

Vito52

Decapat
Hikayesi'ne bayıldığım oyun NFS The Run'un Remake'sinin gelmesini istiyorum sizce mümkün mü? Çünkü zamanında çok efsaneydi. Bayağı beğenilmişti ama sanırım şu an unutulmuş durumda gibi gözüküyor. Sizce gelsin mi Remake? Ve tabii ki de oyunun uzun olması da, açık dünyada olması lazım. NFS 2021 çıkacak söylentileri var. Ne olur sizce?

Ben bayağı beğenildiğini hatırlamıyorum. Hatta NFS serisinde pek de beğenilmeyen oyunlardan biriydi, tek düze bir hikaye, sürekli sıralamada yükselerek ilerliyorduk. Bazı aksiyon sahneleri güzel olsa da oyunu güzel yapmaya yetmiyordu.

Oyunun Metacritic puanı 100 üzerinden 69, kullanıcı puanı 10 üzerinden 6.1. Need for Speed: The Run

Hikayesi'ne bayıldığım oyun NFS The Run'un Remake'sinin gelmesini istiyorum sizce mümkün mü? Çünkü zamanında çok efsaneydi. Bayağı beğenilmişti ama sanırım şu an unutulmuş durumda gibi gözüküyor. Sizce gelsin mi Remake? Ve tabii ki de oyunun uzun olması da, açık dünyada olması lazım. NFS 2021 çıkacak söylentileri var. Ne olur sizce?
mümkün değil bence çoğunluğun kötü bulduğu bi oyunun remake ini yapmaz hiçbir firma o topun altına girmezler bence bidaha illa bi remake yapılıcaksa most wanted a yapılabilir

Geri
Yukarı