Sizce Rampage mi daha iyi Razer mi?

Razer'ın sadece sloganı Rampage'i tokatlar.

"For Gamers, Bay Gamers"

Rampage çöpü böyle tanıtım videosu çıkartabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Razer'ın şişirilmiş bir balondan başka bir şey olmadığını düşünüyorum, kullandığım da hiç kaliteli hissi vermemişti. Rampage'i anlatmaya zaten gerek yok Çin'de üretilen ürünlere marka basan bir firma. Kısaca iki marka da tercih edilmez bana göre.
Razer, 2-3 yıl önce 10 ürün çıkartıyorsa sadece 2 tanesi iyi oluyordu. Ancak son yıllarda çıkarttığı ürünlerin hiç birisi kötü değil. Bkz: Deathadder V2, Viper serisi, Deathadder V2 Mini, Basilisk Ultimate, Huntsman serisi...

Arkadaşlar yıllardır hep şunu düşünürüm; bir de size sormak istedim. Sizce Rampage mi almalıyız Razer mi?

Hocam gerçekten yıllardır bunu mu düşünüyorsun? Hadi SteelSeries Razer karsılastırması yapsan anlarımda Razer ile Rampage'i de karşılaştırmazsın, Razer her konuda kat kat üstün.

Hocam yıllarca düşünmenize o kadar gerek yoktu. Bakın 2 dakikada sorunuza cevap buldunuz. Neyse Razer daha exclusive markadır herkese hitap etmez. Rampage 1 2 ürün kullandım ucuz olduğu için. Pek sıkıntı çıkarmadı ama çıkarmayacağının garantisini veremeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı