Şehinşah mı Şanışer mi?

Şanışer zaten ilk zamanlarinda Şehinşah'a esinlenen ondan bir şeyler görüp yapmaya çalışan bir insan. Neyin rakibinden bahsediyorsun? Şehinşah'ın sadece son parçalarını bildiğine eminim. Gerçek Şehinşah görmek istiyorsan haşhaşi marsi, istila, güller ve rhyme dinle.

Evet. Şehinşah'ın cidden eski parçaları çok güzel. Fakat şu andaki müziklerine bakarsak Şanışer şu anda daha iyi.

Eski tarzınıda dinliyordum ama Şehinşah bana hitap etmiyor ve bence ikisi aynı konumda değil olamaz...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olamaz zaten. Şehinşah'in yaptığı asonansi, hece ölçüsünü kimse yapamaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.

Olamaz zaten. Şehinşah'in yaptığı asonansi, hece ölçüsünü kimse yapamaz.
.

Eski parçalara lafım yok, şu anki icraatlarına bakın derim.

Keşke konuya oylama da açsaydın. Ben Şanışer daha çok dinlerim ama çoğunlukla eski şarkıları.

Eski parçalara lafım yok, şu anki icraatlarına bakın derim.

Bakıyorum zaten dostum. Şu an yaptığı parçaları para için, gündem için yapıyor. Ben de istiyorum eskisi gibi parça yapsın ama para kazanmak istiyor. Aslında hak veriyorum bu adam zamanında kirasini ödeyemediği için rapi bıraktı. Sonra gitti FK2 freestyle şampiyonu oldu. O zamanlar bile dinlenmiyordu. Şimdi iş tersine döndü eline fırsat geçti o da artık iyi bir hayat yaşamak istiyor. Durum bunlardan ibaret.

Bakıyorum zaten dostum. Şu an yaptığı parçaları para için, gündem için yapıyor. Ben de istiyorum eskisi gibi parça yapsın ama para kazanmak istiyor. Aslında hak veriyorum bu adam zamanında kirasini ödeyemediği için rapi bıraktı. Sonra gitti FK2 freestyle şampiyonu oldu. O zamanlar bile dinlenmiyordu. Şimdi iş tersine döndü eline fırsat geçti o da artık iyi bir hayat yaşamak istiyor. Durum bunlardan ibaret.

Kanka Şehinşah sevmem değil genede. Ama şu aile olayı nedir? Karısının evine saldırmış falan.

Alamutharameyn zamanları gibi olsa biraz düşünürdüm, yine de Şanışer derdim. Şu an düşünmeden Şanışer derim. Kıyaslanmaz bile.

Hadi yine DEEV zamanları ya da Batı Yakası'ndaki performansı da güzeldi. Ama şu an dinlemem bile. Zamanında konserine gittiğim adamı artık dinlemiyorum.

Geri
Yukarı