Khontkar mı Şehinşah mı?

Dostum şu rapçiler harbi lerdi: Ceza, sagopa, fuat ergin, dr fuchs, cartel grubu, eski şeinşah, Hidra, Şanışer, sansar salvo, Saian, Contra allame, joker. NO1 bunlar benim favorilerim ama şeinşah değişmese efsane olurdu ama artık o eski efsaneler istila ve güller ve rhymler gibi şarkı yapmıyor eğer dr fuchs dinlemediysen kesin dinle adama hakkını veremiyorlar Ben Fero dinlemekten çıldıracağım.

Defkhan?

Dostum şu rapçiler harbi lerdi: Ceza, sagopa, fuat ergin, dr fuchs, cartel grubu, eski şeinşah, hidra, Şanışer, sansar salvo, Saian, contra allame, joker. NO1 bunlar benim favorilerim ama şeinşah değişmese efsane olurdu ama artık o eski efsaneler istila ve güller ve rhymler gibi şarkı yapmıyor eğer dr fuchs dinlemediysen kesin dinle adama hakkını veremiyorlar ben fero dinlemekten çıldıracağım.

Sagopa da bozdu bence biraz. O eski tadı yok sözlerde. Bir Pesimistin Gözyaşları gibi bir albüm çıksa gerçekten efsane olurdu. Eski DJ Mic Check'i görürdük.

Şehinşah'ın çok eskiye gitmesine de gerek yok, Karma, milyon, pirana, dünyadan atlasa gibi parçalar yapsa yeter.

Sagopa da bozdu bence biraz. O eski tadı yok sözlerde. Bir Pesimistin Gözyaşları gibi bir albüm çıksa gerçekten efsane olurdu. Eski DJ Mic Check'i görürdük.
Son 4 senedir falan çıkardığı şarkıları hiç beğenmedim. Eski albümündeki şarkılar çok çok daha iyi. Ama tabi devir de değişiyor. İnsanların zevkleri değişiyor. Rapten farklı daha değişik şarkılar çıkarmasının sebebi de bu olabilir. Zamana ayak uydurmak. Yine de bu konuda pek başarılı olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı