Sizce WD My Passport 2TB nasıldır?

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba almayı düşündüğüm WD My Passport 2TB taşınabilir HDD var. İnternette çok detaylı araştırmadım ama burada ve burada en uygun fiyatlı olarak buldum. Aralarında sadece 4-5 TL fiyat farkı var.
  • Sizce bu fiyatlardan daha düşük bulabilir miyim?
  • Bulamazsam bu 2 sitenin hangisinden almamı tavsiye edersiniz?
Bu modelin 1TB olanı ile 2TB olanı arasında ortalama 85-90 TL fark var. Ben de almışken 2TB alayım dedim. Bu modelin aynısı ama rengi sarı olarak kullanan arkadaşım memnun kaldı. Bende bunu almak istiyorum sizce iyi mi?
  • Eğer bu iyi değilse daha iyi ve aynı fiyat yada daha ucuza başka bir taşınabilir HDD önerisi olan var mı?
  • Bütçem Maks. 420-430 TL.

Merhaba almayı düşündüğüm WD My Passport 2TB taşınabilir HDD var. İnternette çok detaylı araştırmadım ama burada ve burada en uygun fiyatlı olarak buldum. Aralarında sadece 4-5 TL fiyat farkı var.
  • Sizce bu fiyatlardan daha düşük bulabilir miyim?
  • Bulamazsam bu 2 sitenin hangisinden almamı tavsiye edersiniz?
Bu modelin 1TB olanı ile 2TB olanı arasında ortalama 85-90 TL fark var. Ben de almışken 2TB alayım dedim. Bu modelin aynısı ama rengi sarı olarak kullanan arkadaşım memnun kaldı. Bende bunu almak istiyorum sizce iyi mi?
  • Eğer bu iyi değilse daha iyi ve aynı fiyat yada daha ucuza başka bir taşınabilir HDD önerisi olan var mı?
  • Bütçem Maks. 420-430 TL.
Bende bugün aldım 4 TB. Hepsiburada'dan. Çok güzel bir disk. Ve çok küçük resimlerde büyük çıkıyor sadece. Yanında da bir çok yazılım geliyor. Bence kaçırmadan al.

Bunu kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır çok ciddi bir sorun olmadı. Fiyatlar çok tutarsız ama bir yerde 500 başka bir yerde 300 civarı satışı var. İndirimli bulabilirsen al derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı