[Sızdırıldı] GTA 6 sistem gereksinimleri güncellendi

bakmaya gerek yok sistem zaten yetmiyo benim

GTA v hala bu kadar satıyorken dünya çapında, gta vı yakın tarihte çıkmaz. çıkınca da optimizasyonu ne halde olur onu görmek lazım, sadece sistem gereksinimleri de fikir veremiyor bazen.

Sanırım abartı olmuş biraz, bu sistem gereksinimlerinde, oyunu satamaz demiyorum GTA 5 satışını yakalayamaz. Helde fiyatlar dünya genelinde yüksek iken.

Colorful GT 1030 en düşük ayarlarında 1024x768 çözünürlüğünde açmaz değil mi?

Vallahi inşallah olmaz bende RX 470 var en fazla 30 40 FPS alır bee.

Kanka bir ekran kartını kaç sene kullanıyorsun ben bile benim RTX 3050'yi PS5 aldıktan sonra değiştirme peşindeyim şimdiden.

Konsol ile PC aynı değil.

GTX 970 olması imkansız bence.

Hani nerede 3060'lar 30FPS bile açmaz diyenler Dedim ben size eğer her kart oyunu açmazsa bu oyun satılmaz. 970 istemişler minimum için. 1650 ekran kartına 20FPS açar diyenler vardı. 1650 1080p'de med ayarlarda 40FPS civarı görecektir. Tabii haber doğruysa

Haberin doğru olması bence pek olası değil. 970'te 1080Ti'de çok eski kartlar. Yüksek ihtimal bir oyunun sistem gereksinimlerini GTA VI gibi yayınladılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…