Size Benden Film Önerisi - Sürücü Adayı

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Diğer konularda A4 kağıdıyla 2 sayfalık öneri yazdığım oldu bu önerim orada da vardır fakat o kadar filmin arasından gözükmeyebilir.

Önereceğim filmin ismi Sürücü Adayı...

Rupert Grint ve Julie Walters baş rolleri paylaşıyor.

İkisinide Harry Potter filminden tanıyabilirsiniz. :) Tabi ki konu olarak çok farklı bir film. Benim bir psikopat huyum ise beğendiğim filmleri tekrar tekrar izlemem. Şu an evet korsan olarak izlemekteyim. Ama ilerde sevdiğim filmleri set halinde bir rafa dizmeyi planlıyorum.

Recep Baltaş'ın bir konusu vardı bunun için korsan oyun rehberi gibi bir şeydi. Şimdi oynayan ilerde parasını verenler için... O hesap. :)

Her neyse konumuza geri dönelim.

Ben Marshall (Rupert Grint), oldukça zor zamanlar geçirmiş ve bu şekilde büyümüş bir gençtir sebebi ise baskıcı bir aileye sahip olmasıdır. Üzerinde bulunan baskı ise onun diğer çocuklar gibi yaşamasına engel olmuştur. Daha sonra yanına çalışması için gönderilen Evie ismindeki birisi ona hayata farklı noktalardan bakmayı öğretecektir. Birlikte ise bir çok çılgın şey yapan Ben ve Evie bunun tadını çıkaracaklardır. Ben artık bir seçim yapmak zorundadır.
Rupert Grint’i Harry Potter serisinden hatırlayacaksınız ve kendi türünde oldukça kaliteli bir film olan bu yapımda St Trinians serisinden hatırlayacağınız Tamsin Egerton da rol alıyor.

Filmin sonuna doğru '' Canın cehenneme '' lafıyla filmdeki sürücü adayımızın hayatı çok daha güzel bir hal alıyor. Ateistler ekran başına...:)

Ama orada denilecek en iyi laf olduğunu söylemeliyim. :)

Merakınıza merak katayım biraz. :)

Filmde aldatma, panik, komik, hüzün, şaşırma, merak... tüm duygular var.

Filmi 3. kez izliyorum. Bu aralar Harry Poter ile yoğunum. :D

.
.
.

Bu cümlenin altını fareniz ile tutup aşağı doğru sürüklerseniz yazı olduğunu görürsünüz. Yazı spoiler içerir.
Aynı yazıyı seçip kopyalamak için yaptığınız şeyi yapın yazı açığa çıkacaktır.

....................................................................................................

Filmde yalnız çocuğun annesini hiç sevmedim. Çocuğun gözünün içine baka baka... Zaten filmin ilk 7 dakikası içinde izleyici anladığı için vereceğim cümle spoiler sayılmaz. O çocuğun hayatı için üzüldüm ama sonuna doğru kendi içindeki baskıyı atması güzeldi. Babası iyi sorun yok. Annenin çok dindar gözüküp dediğim şeyi yapması kötüydü. Şimdi konu cinsiyet ayrımına gitmesin. Babası da aynı şeyleri yapsa aynı öfkeyi dile getirirdim. Ama babası oldukça iyi dürüst ve sorumluluk sahibi. Bunu çocukta biliyor.

....................................................................................................

Bu iki çizgi arasında spoiler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dinin seni ilgilendirir kardeşim senin hayatın neticede. :)

Ben Harry Potter serisinden bahsediyorum. Kitapları filmleri falan. İyice fan oldun. :D

Evet, evet... :D Her gün rasgele 2 tane harry potter seçip izlemeye başladım son 2 haftadır. Bir yere gittiğim yok ama yazarın yarattığı dünya gerçekten çok güzel, insan ister istemez diyor içinden '' Ulan gele gele muggle olarak mı geldik Dünya'ya ? '' diye... :) Yarattığı Dünya ve karakterler gerçekten çok başarılı. Konusu , hikayesi... Mesela ben bir filmi severim o filmde oyunculuğunu sevdiğim kişilerin filmlerine bakarım. Zincirleme devam eder. Büyükler diye film var mesela, o filmde 5 kişilerdi fakat Büyükler 2 filmi 4 kişiydi. O 4 kişinin filmlerini izledim mesela. :D

Bu önerdiğim filmi Rupert Grint filmleriyle karşıma çıktı. Bunu bitirince Harry Potter filmindeki Hermoni, Harry... Oyunculuğunu sevdiğim karakterlerin filmlerini izlemeye devam edeceğim.

Harry Potter'ın ilk serisi çıktığında daha çocuktuk. Tezgahtardan 1 milyona korsan cd alır izlerdik ama ne heyecan dolu ne meraklı gözlerle ekrana bağlanır kalırdık. Bittikten sonra büyü yapmaya başlardık. :D

Harry Potter'ın ilk serisi çıktığında daha çocuktuk. Tezgahtardan 1 milyona korsan cd alır izlerdik ama ne heyecan dolu ne meraklı gözlerle ekrana bağlanır kalırdık. Bittikten sonra büyü yapmaya başlardık. :D

Yok hiç o kadar uçmamıştım ama gerçekten çok izledim. Çok iyi hatırlıyorum Ateş Kadehi çıktığında haberlere konu olmuştu. Şahsen Atv Haber'de görmüştüm. Geminin sudan çıkış sahnesini filan koymuşlardı. Neyse şimdi ki konumuz Harry Potter değil Sürücü Adayı. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı