Size CS2 düştü mü?

Ekrana bir şey çıktı ama düşüp, düşmediğini anlamadım. Rekabetçi oynamıyorum çoğunlukla, indirmek için beta falan mı seçmek gerekiyor? Yoksa düşmedi mi?

@Awerty Oyunu ücretsiz olmadığı zaman aldıysan seçkin hesapsındır. Sepete ekleyince bu ürüne sahipsin diye belirtir.

2023-09-01_10-42.png

CS2'de DX 11 hatası veriyor bunu nasıl düzeltirim?
Ekran kartın neydi hocam? DirectX 11 desteklemiyordur belki? Ya da ekran kartı sürücünü yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

Ekrana bir şey çıktı ama düşüp, düşmediğini anlamadım. Rekabetçi oynamıyorum çoğunlukla, indirmek için beta falan mı seçmek gerekiyor? Yoksa düşmedi mi?
Yukarıda Sınırlı Test Daveti yazan kocaman bir "buton" var hocam, bastıktan sonra aşağıdaki "Kaydol" yazan yeşil düğmeye tıklayıp oyunu kapatıyorsunuz. 26.4 GB indirme hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Rank gelsin diye rekabetçi girdim sinir hastası oldum çıktım. Arkadaş bu hile sorununu CS2'de çözmezlerse, rekabetçi için gelen kitleyi direkt geri kaybederler. Topluluk sunucularında oynadığımdan beni pek rahatsız etmiyor ve rekabetçiye yılda 3-4 kere anca giriyorum. İlk girdiğimde de hile gelmesi çok sinir bozucu.

Rank gelsin diye rekabetçi girdim sinir hastası oldum çıktım. Arkadaş bu hile sorununu CS2'de çözmezlerse, rekabetçi için gelen kitleyi direkt geri kaybederler. Topluluk sunucularında oynadığımdan beni pek rahatsız etmiyor ve rekabetçiye yılda 3-4 kere anca giriyorum. İlk girdiğimde de hile gelmesi çok sinir bozucu.
Kesinlikle haklısın hocam, en son girdiğim 10 maçın 9'unda hile vardı, ya benim takımımda ya da karşı takımda. Şu anlık Valve raporlara bakmıyor gibi, CS2'nin VAC Live diye bir sistemle geleceği söyleniyor. Eğer Valve bu sistemi oturtursa hileci sorunu çok büyük oranda azalır.

Bende de rank silinmişti. Rekabetçi girdiğimde umarım CS2 BETA teklifi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı