Size Elden Ring'i sevdiren nedir?

O devasa ve içerik bombardımanına tutan haritada oyunun ne yapacağımı söylemeden benim irdelememi beklemesi bana oyunu sevdiren en büyük etkenlerden biri olmuştur. Her köşeyi keşfetmekten felâket zevk aldım. Altus plateau, limgrave gibi haritanın bazı kısımları aşırı iyi hissettiriyor. Boss savaşları çok iyi. Maliketh the Black Blade, general radahn, malenia Blade of miquella gibi şaheser boss savaşları var. Bunlar beni oyuna en çok bağlayan etkenlerden sadece birkaçı oldu, çok iyi oyun çok.

Radahn'ı yendim şimdi en sevmediğim boss oldu şu ana kadar niyesi ise savaşın tasarlanış biçimi bana göre kötü. Festival olduğundan bir sürü summon koymuşlar ve fightı da ona göre tasarlamışlar tek başına büyüsüz melee dalmaya çalışınca ikinci fazdaki yıldırım hareketleri adama nefes aldırmıyor ve bunun get gudlukla alakası da yok hani bildiğin uzaktan vuran bir şeyin yoksa yanına yaklaştığında atını tek vuruşla yerle bir ediyor.

Radahn'ı yendim şimdi en sevmediğim boss oldu şu ana kadar niyesi ise savaşın tasarlanış biçimi bana göre kötü. Festival olduğundan bir sürü summon koymuşlar ve fightı da ona göre tasarlamışlar tek başına büyüsüz melee dalmaya çalışınca ikinci fazdaki yıldırım hareketleri adama nefes aldırmıyor ve bunun get gudlukla alakası da yok hani bildiğin uzaktan vuran bir şeyin yoksa yanına yaklaştığında atını tek vuruşla yerle bir ediyor.
Yorumu yazalı 2 ay olmuş şuan Elden Ring ile ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum desem yeridir 😂

Linear bir yarı-souls deneyimi isterseniz sekiro aşırı keyifli ve o kadar da zorlayıcı bir oyun, ama dengesiz bir zorluk değil, bilek zorluğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı