Size göre başyapıt olan oyunlar

Flatout yarış oyunu olarak farklı bir boyuta getirdi.
GTA açık dünyanın babası bence (Driver'da olabilir.)
Hitman suikastçılık oyuna bir boyut getirdi.
The Saboteur Hitman,GTA,AC karışık bir yapıttı ve tekti.

Days Gone ve Dead by Daylight'i eliyorum çünkü zombi temalı oyunları pek sevmiyorum. Bende Forza Horizon 4 var 3 almama gerek yok. CoD wwıı ye şans veririm.
"4 var 3 almama gerek yok." düşüncesi oldukça saçma bir bakış açısı. 3'ün geçtiği harita ve genişletme paketleri 4'ten daha güzel.

"4 var 3 almama gerek yok." düşüncesi oldukça saçma bir bakış açısı. 3'ün geçtiği harita ve genişletme paketleri 4'ten daha güzel.

Tamam bir el atarım ama Steam'de bulamadım sadece internetten kod ile alınabiliyor sanırım ve internetten kod almak heleki şu an satın alınmayan bir oyunun kodu en az 200'i bulur bence.

Tamam bir el atarım ama Steam'de bulamadım sadece internetten kod ile alınabiliyor sanırım ve internetten kod almak heleki şu an satın alınmayan bir oyunun kodu en az 200'i bulur bence.
Evet, şu an sadece kod olarak satın alınabiliyor veya içerisinde oyunu bulunduran Microsoft Store hesapları şeklinde satışlar oluyor. Oyun Steam'da yok, bulamamış olmanız normal. Kodlar, hesaplara kıyasla oldukça tuzlular.

Persona 3,4,5
Shadow of the Colossus
ICO
SMT: Nocturne ve IV
Yakuza 0
Digital Devil Saga
Final Fantasy X
Kingdom Heats
Metal Gear Solid 3
Chrono Trigger ve Cross

Geri
Yukarı