Size ne lazım?

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Bir araştırma üzerinde kendi ekibimizle çalışıyoruz fakat bu çalışmayı ilerletebilmemiz için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. Sizden ricam günlük hayatınızda ah şu da olsaydı veya keşke bu ürün böyle değil de farklı şekilde olsaydı dediğiniz bir ürün/icat var mı? (Not: Herhangi bir kâr amacı gütmüyoruz sadece insanların günlük hayatındaki sorunları çözmeye çalışıyoruz.)

İstediğimiz dili beynimize işleyen küçük bir alet. Veya IQ yükselten bir alet. Ama beynimizin içinde parça gibi küçük olmasını isterdim. Biraz abartı oldu da neyse.

Arkadaşlar önerileriniz çok güzel, bazı arkadaşlarımız sanırım bizim sihirli bir değneğe sahip olduğumuza inananlar var ama olsun eğer bir gün gerçekten iyi bir konuma gelebilirsek ihtiyacı olanlara gerçekten yardım etmek isteriz.

@Mihmat Hocam Allah kolaylık versin. Elimden geldiğince tavsiye verdim. Arkadaşlar sizi Noel Baba sanıyor galiba. Sorduğunuz soruyu bile okumamışlar. Çıldırmamak için konuyu takipten çıkıyorum. Kusura bakmayın. Kolay gelsin tekrardan.
Çok teşekkürler verdiğiniz ilgiden dolayı.
Sanırım diğer arkadaşımızın bahsettiği böyle bir ürün değil burj khalifa gibi yüksek gökdelenleri temizlemek için bir robot silecekten bahsediyor, şahsen ben öyle anladım
Hocam "Gençler Geleceği Tasarlıyor" yarışması için mi? :D
Yokk hocam, bu sadece bizler için yani insanlık için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Dünyayı olmasa bile ülkemizi bir tık daha nasıl geliştiririz, nasıl hayatımızı kolaylaştırırız diye düşünüyoruz yani kısacası herhangi bir yarışma vb. için değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı