Sizi hayatta en sevindiren şey nedir?

Tabii ki. Paslanmış tornavida, Özel yapım RGB kelepçeyi de aldım gidiyorum ben iyi geceler.
Tornavida ne dayı?

Şundan gerek:
k-900-s-10-kg-1600-w-kirici-sds-max-kirici-deliciler-milwaukee-k-900-s-891-68-B.jpg

Bu ustayı ekibimize bekliyoruz.
@Eskipcmahrumu nereden iletişime geçebiliriz ustayla, sigortasını hemen başlatabiliriz. 😀

Malum şahıslar beni hem parçalıyor hem mutlu ediyor. Hayatımı aynı anda hem mükemmel hale getiriyorlar hem de içine ediyorlar. Halimden memnunum ama biraz kontrol edebilsem fena olmazdı. 🙂

Kadıköyde rastgele birisine çakma hınzır usta diye sor tak gösterirler. Kendisi at gibidir. İyi geceler, eğlenceler dilerim.

Tornavida onun için. O dalda fazla tecrübesi yok. Aşama aşama gidiyoruz. Hedef yer altı açıcı.
Beşiktaş'tan Kabataş'a giderken metro yapımında kullanılan makineleri sıraya koymanızı tavsiye ederim. Eminönü civarında da vardı sanırım, muhtemelen anadolu yakasında da bazı noktalarda vardır. Haz için mükemmel bir alet, şantiye ekibinden rica ederseniz ekstra yağ da alabilirsiniz, memnuniyetle vereceklerdir. 🙂

Beşiktaş'tan Kabataş'a giderken metro yapımında kullanılan makineleri sıraya koymanızı tavsiye ederim. Eminönü civarında da vardı sanırım, muhtemelen anadolu yakasında da bazı noktalarda vardır. Haz için mükemmel bir alet, şantiye ekibinden rica ederseniz ekstra yağ da alabilirsiniz, memnuniyetle vereceklerdir. 🙂
Tam 12 den vurdun. Kaliteli yağ kullanacağım. Tam zamanlı koruma sağlıyor. Ben esko uyumaya gidiyorum paralel evrene. İyi geceler Allaha emanet olun.

Geri
Yukarı