Sizi mutlu edecek bir cümle yakın zamanda duydunuz mu?

Yetişkinliğe geçişle birlikte gelen sorumluluklar ve çevrenin beklentileri. Bunun yanında başarısız olma kaygısı da var.
Herkeste biraz vardır.

Hocam emin olabilirsiniz ki her şey meslek sahibi olmakta bitmiyor kariyer yapmakta bitmiyor.
Aşka sıcak bakan bir insan isen hayatının kadınını bulamazsan buna yan,
Sevmediğin meslekte çalışırsan mahvolan yıllarına yan,
Ben kısacası sana güveniyorum neyi ne yapacağını sen çok iyi biliyorsun.
Parayı her tülü bulursun, bir bakmışsın çok çok kazanamadın ticarete atılır ya da çalışırsın restorantta orada burada, seni seven bir kadın sana özel tasarlanmış bir kadın düşün, akşamın yorgunluğuyla dışarı çıkıyorsunuz kulağınızda kulaklık kafanızda bere, üstünüzde mont kış ayında geceleyin yürüyorsunuz. Hayatınıza dahi planlar yapıyorsunuz...

Çok yakışıklısın kardeşim. Sadece zamanını bekle.

Profilinizdeki hanfendi tam size layık biri yakışıklı kardeşim.

Mutlu olamamanızın sebebi nedir hocam.
Maraton bir hayattan dolayı mı? Kalbinin kırılmasından dolayı mı?

Kastamonu'nun gülü aslan kardeşim sen de daha iyilerine layıksın. Her zaman böyle faça mısın?

Kastamonu'nun gülü aslan kardeşim sen de daha iyilerine layıksın. Her zaman böyle faça mısın?

Ben şansımı bir kişide denedim ve mağlup oldum maalesef.
11. sınıfım bir yandan eşit ağırlık mı okusam? Bir yandan sayısal mı okusam diye arada kalmış durumdayım ve büyük ihtimalle sayısal üzerinden gittiğim için oraya geçeceğim.
Herkesin zamanında sevdiği bir kız olmuştur. Kendisini çok seviyordum ama karşılıksız duygusal yatırım psikolojik intihar gibi bir şey.
- Arkadaş kalalım -
İyi günler Norveç'li hocam.

11. sınıfım bir yandan eşit ağırlık mı okusam? Bir yandan sayısal mı okusam diye arada kalmış durumdayım ve büyük ihtimalle sayısal üzerinden gittiğim için oraya geçeceğim.
Herkesin zamanında sevdiği bir kız olmuştur. Kendisini çok seviyordum ama karşılıksız duygusal yatırım psikolojik intihar gibi bir şey.
- Arkadaş kalalım -

Zamanla geçmişten utanırsın bir iki seneye bunun için mi üzüldüm dersin fazla kafaya takmamak gerek nasipte varsa olur ilerisi olmaz iyi akşamlar hocam.

- Arkadaş kalalım -

Zamanla geçmişten utanırsın bir iki seneye bunun için mi üzüldüm dersin fazla kafaya takmamak gerek nasipte varsa olur ilerisi olmaz iyi akşamlar hocam.

Cevabınız için teşekkür ederim.
Orası öyle fakat 17 yaşındaki bir gencin aşk duygusu ne güçlüdür bilir misiniz hocam?
30 yaşındaki adam da aşık olur ama ileriyi görmeye çalışır ulan acaba kiramı nasıl ödeyeceğim iş başı yapmam gerek gibi cümleler de kurar bir yandan.
Ama o 17 yaşındaki çocuk sadece o kadını sever, saf temiz bir duyguyla, ne kira derdin vardır ne iş derdin vardır. Sadece seversin. Zorluk görmez isen daha çok seversin o ayrı bir konu.
Çektiğim acı o kadar dayanılmaz bir şey ki her gün soğuk duş almak zorunda kalıyorum, titreyeyim ki geçsin hesabı.
Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi role bağlanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı