Sizin de istemsizce yaptığınız garip hareketleriniz var mı?

Nasıl unuturum benim bir de huzursuz bacak sendromum var uykuda masa başında yatarken otururken sürekli istemsizce sallıyorum aynı şekilde.

Aslında çok rahatsız edici bir durum değil ama bir anda ayağını salladığını fark edip durunca bir tuhafına gidiyor, neden sallıyorum diye kendine soruyorsun.

Aslında çok rahatsız edici bir durum değil ama bir anda ayağını salladığını fark edip durunca bir tuhafına gidiyor, neden sallıyorum diye kendine soruyorsun.
Benim stresli zamanlarımda o kadar artıyor ki bu durum gece vakti uykumda sürekli salladığımdan krampla uyandığım oluyor gerçekten düşmanımın başına gelmesin çok kötü. Bazılarının daha da ileri boyutta oluyor çok üzücü.

Evde halılara bakıp fiyat yapıyorum.

Sanırım çocukluk yıllarından kalma psikolojik bir alışkanlık. İşin içine uykudan uyanma, kramp tarzı belirtiler giriyorsa üstesinden gelmek lazım. Bende aşırı rahatsız edici düzeyde değil şimdilik.

Elimi ağzımdan çıkaramıyorum. Çıkarıyorum sonra yine istemsizce ağzıma geri dönüyor.

Bunu okurken ben bacağımı sallıyormuşum, yeni fark ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…