Sizin de istemsizce yaptığınız garip hareketleriniz var mı?

Aslında çok rahatsız edici bir durum değil ama bir anda ayağını salladığını fark edip durunca bir tuhafına gidiyor, neden sallıyorum diye kendine soruyorsun. :D
Benim stresli zamanlarımda o kadar artıyor ki bu durum gece vakti uykumda sürekli salladığımdan krampla uyandığım oluyor gerçekten düşmanımın başına gelmesin çok kötü. Bazılarının daha da ileri boyutta oluyor çok üzücü.

Merhabalar. Sizlere oldum olası sahip olduğum, sinir bozucu bir şeyden bahsetmek istiyorum. Her 1.5, 2 ayda bir istemsizce bir kere ağzımın bir köşesini ısırırım. Konuşurken veya yemek yerken olabilir. Sonra yara olmaması için dikkat ederim ama ani bir şekilde, istemsizce aynı yeri, aynı şekilde ısırırım. 3 4 defa yara olana kadar devam eder bu. Sonrasında 1.5 hafta yemek yemede ve konuşmada zorlayacak olan bir ağrı, acı ve şişkinlik kalır bana. Ağzımda yara oluyorsa hep bu yüzden oluyor. Az önce yine başıma geldi ama bu sefer bayağı sert ısırdım sanırım, kan da geldi. Önceden bir kere ısırmıştım. Büyük ihtimalle bir iki kez daha ısırıp yara edeceğim. Ne kadar dikkatli olursam olayım istemsizce yine ısırıyorum, nefret ettim bundan.

Merak ediyorum da bir tek bende mi var? Size de böyle bir şey oluyor mu? Veya buna benzer farklı bir şeyiniz var mı? Gelin konuşalım.

Evde halılara bakıp fiyat yapıyorum.

Benim stresli zamanlarımda o kadar artıyor ki bu durum gece vakti uykumda sürekli salladığımdan krampla uyandığım oluyor gerçekten düşmanımın başına gelmesin çok kötü. Bazılarının daha da ileri boyutta oluyor çok üzücü.

Sanırım çocukluk yıllarından kalma psikolojik bir alışkanlık. İşin içine uykudan uyanma, kramp tarzı belirtiler giriyorsa üstesinden gelmek lazım. Bende aşırı rahatsız edici düzeyde değil şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı