Sizin için en unutulmaz oyun hangisidir?

Detroit: Become Human. İnanilmaz hikaye, inanilmaz grafik, inanilmaz secim etkisi, inanilmaz tekrar oynanabilirlik.

Life is Strange: Bunu pek ovemem, ama sevdigim seri, yeni oyunu gelse oynarim, bu yuzden unutmuyorum.

TWD Definitive: İnanilmaz hikaye, ilk oynadigim secime dayali oyun.

Road 96: İlk oynadigim indie oyun, hosuma gitti.

Detroit: Become Human. İnanilmaz hikaye, inanilmaz grafik, inanilmaz secim etkisi, inanilmaz tekrar oynanabilirlik.

Life is Strange: Bunu pek ovemem, ama sevdigim seri, yeni oyunu gelse oynarim, bu yuzden unutmuyorum.

TWD Definitive: İnanilmaz hikaye, ilk oynadigim secime dayali oyun.

Road 96: İlk oynadigim indie oyun, hosuma gitti.

Ömrümde oynadığım enn sevdiğim seri. Toplam 8-9 kere bitirmiş olmam gerek.

apps.7774.71901737879009236.c4798d79-4139-4e57-bb07-d252b6ca567c.jpg

TWD serisi, BioShock serisi, Psychonauts, Mafia 2, Dishonored. Sebebi ise oynadığım zamanla alakalı diye düşünüyorum. Şu anda oynasam ilk oynadığım kadar zevk alamam.

Age of mythology
Freedom fighters
The Battle for middle earh 1-2
Counter-Strike 1.6 ( de_dust2_long ve de_westwood haritaları)
Runes of magic (MMORPG)
Metin2
Medal of Honor allied assault
Call of Duty 2
GTA Vice City
Left for Dead

Elden ring, ghost of tsushima ve deaht stranding ama elden ringi saymassak bu iki oyunu baya seviyorum

Death stranding'i sevmemin sebepleri:

İnsanlari birbirine baglamasi (oyuncular ulasim yollari yaparak baska oyuncularin kargolarini goturmelerine destek oluyorlar), dönemine göre inanilmaz grafikler, hikayenin ilginçligi

Ghost of tsushimayi sevmemin sebebi: ana karakter ve onun yasadigi sorunlar (insanlarini kurtarmak icin samuray ideolijisini bir kenara birakmayla birakamama cabasi), renk paletleri ve kullanılan dokular, acik dünyasi

(Elden ringi saymassak dedim ama zaten bence elden ringi neden sevdigimi cok aciklamasamda olur bu iki oyunun toplami güzellikte hatta cok daha iyi)

Geri
Yukarı