Çözüldü "Sizophren" gibi facecam nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Yayın yaparken facecam değil de bu tarz sizophren gibi animasyonlu "facecam" kullanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ekran görüntüsü 2022-06-12 181157.png

Python ile yapılabilecek seviyede duruyor. Hiç böyle bir şey yapmadım fakat tek yapman gereken mikrofondan ses alınıyorsa 1 saniye arayla ağız çizimini değiştirmek ses kesilirse düz bir çizgi gibi olabilir.

Python ile yapılabilecek seviyede duruyor. Hiç böyle bir şey yapmadım fakat tek yapman gereken mikrofondan ses alınıyorsa 1 saniye arayla ağız çizimini değiştirmek ses kesilirse düz bir çizgi gibi olabilir.
Bu ne olarak geçiyor olabilir ki ya? Bakındım ancak hiç böyle bir şey bulamadım...

Bu ne olarak geçiyor olabilir ki ya? Bakındım ancak hiç böyle bir şey bulamadım...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyerek yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyerek yapabilirsiniz.

Hocam şimdi izledim ancak bu program ile sadece video rander alabiliyorum sanırım. Anlık olarak ağız hareketlerini nasıl aktarırım acaba? OBS ile yayın yaparken arkada Adobe Character Animator ekranını mı sahne olarak aktarıcam?

Hocam Adobe Character Animator programı ile karakteri oluşturabiliyorsunuz. Bu videoda detaylı şekilde anlatılmış. Sonrasında da bu video ile OBS'e nasıl yansıtacağınız anlatılıyor. Ben böyle yapabilmiştim ama kullanmıyorum şuanda.

Çözüm

Geri
Yukarı