SJ Samurai tarzı otomobiller nelerdir?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Sj samurai diye bir araba gördüm çok hoşuma gitti fakat araba devriliyor. Samurai kadar ucuz, dayanaklı arabalar hangileridir?

Hocam bu arabaların vergisi vizesi pickuplar gibi mi?

Hocam bilemiyorum o konuyu ama bir liste var şurada size atayım belki işinize yarar.

Bu fiyatlarda olup ne kadar dayanıklı olmasını bekliyorsunuz ki? Bu araçlar zaten düz bir sürüş için üretilmiş araçlar değil. Örnek veriyorum durumu iyi insanların keyfi olarak kenara koyduğu hafta sonları araziye gidip sürdüğü araçlar. Bu tarz arabalar çok yakmaz ama gaza bassanız da gitmezler tabii ki. 120'yi geçemezsiniz 0-100'ü yaklaşık 30 saniye falandır. Yürütme masrafına girmiyorum bile çünkü kenarda para ister. Ki böyle bir durumunuz varsa bence deneyin. Özellikle Lada Niva arazide çok keyif verecektir.

Vergileri çok sıkıntı değil yılda 400 TL falandır en fazla.

Daha baba bir şey olsun derseniz yakın fiyatlarda ama masrafı çok daha fazla olan Chevrolet Blazer var. Grand Cheeroke var fiyat olarak yüksek ama bu söylediğim ikisi şehiriçi 23-24 litreden aşağı LPG yakmazlar. Toyota Runner, Mitsubishi Pajero, Land Cruiser, Vitara'lar da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı