SK64 için spray lube önerisi

Bütçe
75

Chimeran

Femtopat
Daha fazla  
Elimde GK61 ve SK64 var ve birini spray lubing tekniği ile yağlamak istiyorum. Switch'leri açmadan (krytox vs) kullanmadan bu yöntem ile ilk yağlamayı denemek istiyorum. Bu proje için SK64'ü seçtim çünkü gateron optik siyah Switch'leri mevcut ve yağlandığında çok güzel olduğunu gördüm izlediğim videolar kadarıyla. Videolarda superlube markasının çok amaçlı sentetik (ptfe) yağlayıcısını kullanıyorlardı. Türkiye'de aynısını bulamadım ve alternatif olarak ne kullanabilirim bilmiyorum. Alternatif olarak çok pahalı olmayacak şekilde ne önerebilirsiniz?

Spray lube genellikle onerilmeyen bir yontem. Zaten klavye hotswappable degil mi? Neden spray lube ile riske giriyorsunuz?

Kolay ve zahmetsiz olduğu için. Optik Switch'ler olduğu için herhangi bir hasar vs. de söz konusu olmayacak bu yapmayı planladığım şekilde. Zaten hepsini PCB'den çıkarıp yağlayacağım. Ayrıca AliExpress'ten krytox alıp beklemek istemiyorum. Bu tür şeyleri ileride başka bir klavye ile deneyeceğim.

Kolay ve zahmetsiz olduğu için. Optik Switch'ler olduğu için herhangi bir hasar vs. de söz konusu olmayacak bu yapmayı planladığım şekilde. Zaten hepsini PCB'den çıkarıp yağlayacağım. Ayrıca AliExpress'ten krytox alıp beklemek istemiyorum. Bu tür şeyleri ileride başka bir klavye ile deneyeceğim.
Hocam merhabalar. Bulabildiniz mi bir ürün, ne kullandınız spray olarak acaba?

Elimde GK61 ve SK64 var ve birini spray lubing tekniği ile yağlamak istiyorum. Switch'leri açmadan (krytox vs) kullanmadan bu yöntem ile ilk yağlamayı denemek istiyorum. Bu proje için SK64'ü seçtim çünkü Gateron optik siyah Switch'leri mevcut ve yağlandığında çok güzel olduğunu gördüm izlediğim videolar kadarıyla. Videolarda superlube markasının çok amaçlı sentetik (ptfe) yağlayıcısını kullanıyorlardı. Türkiye'de aynısını bulamadım ve alternatif olarak ne kullanabilirim bilmiyorum. Alternatif olarak çok pahalı olmayacak şekilde ne önerebilirsiniz?

Bu var en kaliteli spray lubelartdan biri malesep Türkiye'de sadece bu satılıyor https://www.hepsiburada.com/super-l...k-sprey-170-gr-p-HBCV00000M2GJO?magaza=URALTA

Geri
Yukarı