Skechers alınır mı?

Abartısız söylüyorum, beyaz bir bez ayakkabım var skechers. 20 kere belki daha fazla makinaya attım, hemde bir torbaya falan koymadan. Dışında tek bir yırtılma yok. Her markanın kötü ürünleri veyahut fabrikasyon çıkışlı sıkıntılı ürünleri vardır. O yüzden direkt bu alınmaz diyenleri ben anlamıyorum. Attığınız ayakkabıyı şahsen ben giymem, model olarak hoşuma gitmedi. Fakat skechers genel anlamda gayet iyi ve fiyat bandında nike, adidasın çoğu modeline göre daha uygun fiyatlı kalıyor. Dediğim gibi 5 adet skechers ayakkabım var, hepsinden memnunum. Mesela bir adette camper ayakkabım var, skechers giydikten sonra campere geçince ayaklarım ağrıyor.
Şikayetvar'a bakınca almaktan vazgeçtim ben, son 24 saatte 21 şikayet gelmiş saat başı 1 şikayet nerdeyse. Belki Amazon Almanya'dan getirtirim.

Selam arkadaşlar, bu aralar ayakkabı bakıyorum rahat olması önemli skechers hiç kullanmadım. Çok çabuk dağılıyor yıpranıyor diyorlar, bilemedim, baktığım model bu önerileriniz nelerdir?

Skechers markalı Escape Plan 2.0 Woodrock model outdoor botunu, Water Repellent (Su itici) özellikleri ile 14.11.2023 tarihli fatura ve 1650113 sipariş numarası ile satın aldım. Ayakkabının sağ tekinin ön yan tarafındaki üst malzemesi, taban ile birleşim yerinden yırtılmıştır. Yırtılmayan yerlerde de çatlaklar mevcuttur. Bu ayakkabı karda, yağmurda, dağda giyilmedi. Toplamda en fazla iki ay kullanıldı ve farklı botlarım da olduğundan giyilme süresi oldukça azdır. On senelik Greyder botum hâlâ sağlamken, bu bot en fazla otuz gün dayanmıştır. Geçen sene aldığım Greyder bot da sapasağlamdır. Bu yırtılma sonucunda ayakkabıyı kullanamaz hale geldim ve meşguliyetimden dolayı iki ay sonra Skechers'a incelemeye gönderebildim. Sakarya'da şehir içinde ve ofislerde kullanıma rağmen, outdoor olarak satılan bir ayakkabının bu kadar kısa sürede yırtılması, üründe ciddi bir ayıp olduğunu göstermektedir. Farklı şikayetler de gözlemledim ve Skechers markasının defolu, gizli ayıplı ürünlerinin arkasında durmadığını düşünmekteyim. Ya Skechers malzeme ve üretim kalitesini bozmuştur ya da daha önceki pozitif deneyimlerime rağmen şimdi hayal kırıklığına uğratmıştır. Skechers Müşteri Hizmetleri'nden inceleme talebime "Üründe üretim kaynaklı bir kusur bulunamamıştır." şeklinde yanıt aldım. İlk defa bir talebim olmasına rağmen, Skechers markasının ürünün arkasında durmadığını öğrendim. Bu markadan alışveriş yaparken dikkatli olmanız için yaşadığım deneyimi paylaşıyorum.
Ayakkabıyı geri göndermişler, bugün teslim aldım. Skechers Ayakkabıların, botların farklı bölgelerinde bulunan yırtılma ve açma sorunlarının görsellerini diğer şikayet forumunda paylaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı