Skin alamamak

Yeme içmeyi nasıl halledeceğiz ustam? Herkes evinde baba parası yemiyor.
8500 TL para kazanır öyle uçuk kaçık bıçaklara gerek yok 4 5 bin bandında gayet güzel bıçaklar var skinler var envanter dizer. Zaten ben öğrenci açısından konuşuyorum yoksa ev geçindiren adam zaten böyle envanter dizemez.

Allah başka dert vermesin krdeşim hayata atılınca bunun bir dert olmadığını fark edeceksindir.
Dert mi yarıştırıyoruz hocam.

Oy kullanamıyorum henüz. 17 yılımı çalan insanlara söyleyin bunları. Gideceğim zaten buradan. Oy verebilsem malum partiye verir öyle giderdim. 17 yılımı çaldınız, ben gittikten sonra rahat yok size.

Bu düşünce gençlik yapısına aykırı. Gazi Mustafa Kemal bütün umudum gençliktedir derken bunu kastetmiyordu, biz aydınlık gelecekler için çabalaması gereken bu yurdun genç filizleriyiz. Elimizden geleni yapacağız her zaman!

8500 TL para kazanır öyle uçuk kaçık bıçaklara gerek yok 4 5 bin bandında gayet güzel bıçaklar var skinler var envanter dizer. Zaten ben öğrenci açısından konuşuyorum yoksa ev geçindiren adam zaten böyle envanter dizemez.

Öğrenci de dizemiyor. Adamın demek istediği yurtdışındaki adam ortalama bir bıçak için köle gibi 1 ay ekstra efor sarfetmiyor.

Geri
Yukarı