Skinarma kılıf sararır mı?

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, arkadaşlar iPhone 15 Pro'ya Spigen kılıf almıştım ama modelini beğenmediğim için iade ettim sonra Skinarma adında bir kılıf markasıyla karşılaştım ve bir modeli çok hoşuma gitti. Şeffaf olanını almak istiyorum telefonum natürel Titanium. Kılıfın görsellerini aşağıda paylaşıyorum. Bir yorumda kılıfın 15 günde sarardığını söylemişler ve şöyle fotoğraf bırakmışlar sizce doğruluğu nedir? Bu markayı kullanan var mıdır?

1716223199854.png

Bu da almak istediğim model sizce hangi model şeffaf mı yoksa siyah renk mi tercih edilmeli?

1716223271533.png
1716223310886.png

Spigen'de sararıyor, bu da sararır. Sadece seffaf kılıf kullanan bırı olarak yıllardır gordugum tek sararmayan kılıf bir AVM'den aldıgım markasız seffaf kılıf. 2 yıl oluyor alalım ancak yenı yenı sararmaya basladı.

Spigen'de sararıyor, bu da sararır. Sadece seffaf kılıf kullanan bırı olarak yıllardır gordugum tek sararmayan kılıf bir AVM'den aldıgım markasız seffaf kılıf. 2 yıl oluyor alalım ancak yenı yenı sararmaya basladı.

Denk gelsem bilsem inanın 100 liralık alıp geçeceğim de. Model olarak da çok iyi duruyor

Kirden ve güneşten sararıyor her türlü şeffaf kılıf. Siyah daha iyidir bence. Siyah da rengini kaybediyor aslında ama hiç belli etmiyor.

Siyah rengi daha kullanışlı gibi duruyor ama Natürel Titanium renginde güzel durmuyor ya

Şeffaf kılıfların birçoğu zamanla sararıyor.

Güneş ışınlarından dolayı deniyor iyi baksak acaba ne kadar süre idare eder.

Geri
Yukarı