Skinport parsı gelmedi

Daha fazla  
Merhabalar, Skinport'dan 18 tane skin sipariş verdim ve siparişim başarısız oldu, ama ininal uygulamasına baktığımda kartımdan para çekilmişti. Ve Skinport'da bir süre ödeme bekleniyor gibi bir şey yazıyordu sonra iptal edildi yazdı. 1 gün bekledim ve hala param gelmedi, desteğe de ulaşmaya çalışıyorum ama sürekli aynı şeyi kopyala yapıştır yapıyorlar. Ne yapmalıyım?

Merhabalar, Skinport'dan 18 tane skin sipariş verdim ve siparişim başarısız oldu, ama ininal uygulamasına baktığımda kartımdan para çekilmişti. Ve Skinport'da bir süre ödeme bekleniyor gibi bir şey yazıyordu sonra iptal edildi yazdı. 1 gün bekledim ve hala param gelmedi, desteğe de ulaşmaya çalışıyorum ama sürekli aynı şeyi kopyala yapıştır yapıyorlar. Ne yapmalıyım?
Skinport Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Büyük ihtimal yattılar paranızın üstüne.

Yatma durumu yok, satış yapmamış, skin almış. Konuyu dikkatli okuyun. Kaç kere sorunsuzca skin aldım Skinport'tan.
Gayet dikkatli okudum. Adamlar Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Adam da skin almış teslimat olmayınca parasını da iade etmemişler. Skinport Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Birisinin mesajını alıntılamadan önce yazdığı şeyi iyi okuyun bence.

Karta geri para yüklemek 8 9 gün sürüyor normal sitelerde diye biliyorum belki aynıdır bu sitede de.

Gayet dikkatli okudum. Adamlar Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Adam da skin almış teslimat olmayınca parasını da iade etmemişler. Skinport Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Birisinin mesajını alıntılamadan önce yazdığı şeyi iyi okuyun bence.

Türkiye'ye ödeme yapmıyorlar dediğiniz şey Türkiye'deki insanlar satış yapamıyor, Türk banka hesaplarına ödeme yapmıyorlar. Onun dışında başarısız ödeme sorunları gibi şeyler geçerli değil.

Gayet dikkatli okudum. Adamlar Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Adam da skin almış teslimat olmayınca parasını da iade etmemişler. Skinport Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Birisinin mesajını alıntılamadan önce yazdığı şeyi iyi okuyun ben

Türkiye'ye ödeme yapmıyorlar dediğiniz şey Türkiye'deki insanlar satış yapamıyor, Türk banka hesaplarına ödeme yapmıyorlar. Onun dışında başarısız ödeme sorunları gibi şeyler geçerli değil.
Peki ne yapmalıyım ?

Desteğin verdiği cevap nedir?
Hi Ömer, and thank you for contacting Skinport Support.

To help protect your account, we use a complex screening process for card payments. This helps prevent lost or stolen cards from being used on our marketplace. On rare occasions, the screening process affects valid cards.

A card might also be declined if:
- The card issuer is having technical problems that prevent authorisation of a transaction.
- The card issuer sees a charge that doesn’t fit your normal spending patterns and blocks the transaction to protect you.
- You’ve inadvertently exceeded the limit on your card.

If you know that your card is valid but your payment doesn’t go through, you might want to:
- Contact your card issuer directly. Ask why your card was declined, and whether you can still use it. If you can still use your card, please try your transaction again.
- Try a different payment method.
Best Regards
Tristan

İki kere aynı şeyi yazdı aynı adam.

@Ömer Faruk Altun Desteğin verdiği cevaptan anladığım tek şey ödeme alınmadığı. İninal'de de para alındığı gözüküyorsa yapacak tek şey var, İninal destek hattını aramak.

Geri
Yukarı