Skoda Yeti alınır mı?

xspecty

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core I5 9300H - Nvidia GeForce GTX 1050 3GB - 8x2 (16GB) 2666 Mhz Ram - 480GB Kingston Sata SSD - 500GB KIOXIA M.2 Nvme SSD
Merhaba arkadaşlar, benim üniversitede 2. yılım ailem ile aynı ilde okumuyorum bu yüzden hem ailemin yanına git gel yapmam için hem de kendim kullanmak için bir kısmını babam bir kısmını ise ben vererek toplamda 525.000TL biriktirebildik ve bu fiyata bir araba almak gerek.

Çocukluğumdan beri SUV tipi arabalar çok hoşuma gider ve şansıma tam da okuduğum ilde tertemiz ve sadece 1 adet sağ ön kapı değişeni olan ayrıca 168.000 Km'de bir Skoda yeti buldum 1.4 tsı 122HP modeli.

Tipi şahsen hoşuma gitti SUV araçları sevdiğim için galiba.
Yakıt konusundada beni fazla üzeceğini sanmıyorum LPG de var arabada.

Ne diyorsunuz, fikirleriniz nedir? Sizce alınır mı?

Çok almak istiyorum araba çok hoşuma gitti ama hayatımda kendime ilk defa araba alacağım bu yüzden bilmediğim bazı şeyler olabilir belki.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
SUV zorunlu değilse SuperB bakın.
ya aslında zorunlu değil ama hocam yani ne bileyim SUV tip araçları çok seviyorum

hocam hangisini tercih etsem daha sağlıklı olur acaba 2 seçeneğim var
1- VW Tiguan 1.4TSI 4x2 122HP Manuel 2012 Model 278.000KM
2-Skoda Yeti 1.4 TSI 4x2 122HP Otomatik 2013 Model 168.000 KM LPG'li

Son düzenleme:
Tiguan derdim Km'sini görene kadar.

Hocam Km'si derken tam anlayamadım, tamam yani fazla olması kötü ama bu ne gibi sorunlara yol açabilir sizce? Hiç mi alınmaz? İlk arabam olacağı için bu konularda cahillim biraz kusura bakmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı