Skolyoz ağrısının sebebi nedir?

Arda Volkan

Decapat
Daha fazla  
Skolyoz çıktığından beri vücudum ağrıyor. Hele hele kaburga ve sırt kısmı, ve mide... Ve bağırsak bozukluğu var (şişme var midemde ve ayrıca doktor yağlı tuzlu şeyler tüketme dedi. Kan değerlerim normal çıktı ama ağrılar var. Bazen rahatsız edici seviyede. Kremi sürünce rahatlıyorum. Haftaya skalyozum derecesini öğrenmeye gideceğim. Sizce bu ağrıların sebebi ne?

Skolyoz çıktığından beri vücudum ağrıyor. Hele hele kaburga ve sırt kısmı, ve mide... Ve bağırsak bozukluğu var (şişme var midemde ve ayrıca doktor yağlı tuzlu şeyler tüketme dedi. Kan değerlerim normal çıktı ama ağrılar var. Bazen rahatsız edici seviyede. Kremi sürünce rahatlıyorum. Haftaya skalyozum derecesini öğrenmeye gideceğim. Sizce bu ağrıların sebebi ne?
Hocam skolyoz kremle falan geçmez. Ben kendim skolyoz ameliyatı olan biri olarak söyleyeyim benim derecem bayağı bir yükselmişti ve sırt ağrılarım falanda oluyordu doktora gittiğim hafta ameliyat oldum. Eğer omurganız eğilmişse bırakın kremi fizik tedaviyle bile düzeltemezsiniz. Eğer kendinizde skolyozdan şüpheleniyorsanız iyi bir doktora görünmenizi öneririm.

Hocam skolyoz kremle falan geçmez. Ben kendim skolyoz ameliyatı olan biri olarak söyleyeyim benim derecem bayağı bir yükselmişti ve sırt ağrılarım falanda oluyordu doktora gittiğim hafta ameliyat oldum. Eğer omurganız eğilmişse bırakın kremi fizik tedaviyle bile düzeltemezsiniz. Eğer kendinizde skolyozdan şüpheleniyorsanız iyi bir doktora görünmenizi öneririm.

Hocam kaburga ve başka yerlerde ağrı oluyor muydu benim kaslarımda ve kemiklerimde bayağı oluyor ayrıca skolyoz olduğum kesin mr çekildi.

Skolyoz değil mi işte sebebi?
Onu soruyorum bu kadar ağrı sebebi nedir kan testlerim temiz çıktı bir sorunum yok o bakımdan

Ve bazen böbrek kısmına da ağrı giriyor midemi ve bağırsaklarım bozuldu

Hocam kaburga ve başka yerlerde ağrı oluyor muydu benim kaslarımda ve kemiklerimde bayağı oluyor ayrıca skolyoz olduğum kesin mr çekildi.

Onu soruyorum bu kadar ağrı sebebi nedir kan testlerim temiz çıktı bir sorunum yok o bakımdan

Ve bazen böbrek kısmına da ağrı giriyor midemi ve bağırsaklarım bozuldu
Skolyoz ile böbrekde ağrı olduğunu sanmam. Bende sadece sırt ağrısı vardı birde kaburgam omurgam eğrildiği için kendini düzeltmeye çalıştı bu durumdada kaburgamda bir çıkıntı oluştu. Oluşan bu çıkıntı bana herhangi bir engel veya acı vermedi sadece fizyolojik olarak daha kötü hissettim.

Skolyoz ile böbrekde ağrı olduğunu sanmam. Bende sadece sırt ağrısı vardı bir de kaburgam omurgam eğrildiği için kendini düzeltmeye çalıştı bu durumdada kaburgamda bir çıkıntı oluştu. Oluşan bu çıkıntı bana herhangi bir engel veya acı vermedi sadece fizyolojik olarak daha kötü hissetti

Skolyoz ile böbrekde ağrı olduğunu sanmam. Bende sadece sırt ağrısı vardı bir de kaburgam omurgam eğrildiği için kendini düzeltmeye çalıştı bu durumdada kaburgamda bir çıkıntı oluştu. Oluşan bu çıkıntı bana herhangi bir engel veya acı vermedi sadece fizyolojik olarak daha kötü hissettim.

Vallahi benim mide VR bağırsakşar çalışmıyor şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı