Satılık Skylake i3 6100 ve MSI GeForce GTX750Ti Oyun Bilgisayarı

Sistem toplam ucreti nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitorsuz ne kadar?

1500'e birakiyorum.

Bir başlıkta yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz, bu başlıkta da satmak için düşük donanımlı parçaları, yüksek parçalarla kıyaslayıp bakkallık yapıyorsunuz.

Kardesim senin lafini curutunce neden hemen aglama moduna gectin? Birak pesimi. Dusuk donanimli parcalari yuksek parcalarla mukayese etmiyorum. Oyun performansi olarak i5 6400 ile i3 6100 ayni performansi verir cunku cekirdek hizi i3de daha fazla oldugu icin islemi hizli yapar ve diger isleme daha hizli gecer. Arada 1GHz fark var. i3un HyperThreading ozelligini de unutma. GTX750Ti ile 1440x900 cozunurlukte Butun hepsini High yaparak (MSAA Off) 80 FPS bazen 100 bazen 70 aliyorum. Baska sorun yoksa bir daha benim konularimin altinda bos beles bilgilerinle elestiri yapma. Hadi kolay gelsin.
Yazdiklarima inanmiyorsan ki -umrumda degil- ac youtubea yaz oyle konus.

Dostum benim lafımı çürütmeye çalışmadan önce nasıl mesaj yazılır, nasıl Türkçe harfler kullanılır bunları öğren. Bunu alan adamlar aptal değil, yapan adam da aptal değil 6100 ile 6400 aynı performansı verse adamlar niye 6400'ü yaptı. Bakkallık yapıyorsun.

Bir sorum var;
Asus H110M-D anakartından memnun kaldınız mı ?
Açıkcası bende benzer parçalarla sistem toplayacağım ve parça satışı yaparsanız çok sevinirim. Anakart, RAM, soğutucu ve SSD düşünürseniz bilgilerimi verebilirim iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı