Satılık Skylake Sistem Parçaları

Buğra tulpar

Kilopat
Daha fazla  
Piyasadan ve sistem konularından uzun süredir uzağım. Bu yüzden Sahibinden.com gibi sitelerden bakarak ortalama bir fiyat listesi çıkardım. Bilenler vardır Sakarya'da üniversite okuyorum kasa bu yüzden İstanbul'da kalıyor yani 2-3 ay açılmadığı oluyor. Satma nedenim bu satıp Macbook almayı düşünüyorum. Pazarlık payım tabii ki var. Fotoğraflar yüklenecek.
  • İşlemci: i5 6400(Kutusu, soğutucusu var ve 5-6 ay civarı garantisi kaldı) - Fiyat: 610 TL
  • Anakart: MSI H110M PRO-VD (Kutusu var garantisi 5-6 ay civarı kaldı) - Fiyat: 180 TL
  • RAM: CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance DDR4 2400MHZ (Kutusu var garantisi 5-6 ay kaldı) -Fiyat: 300TL
  • SSD: OCZ vertex 460 120GB (Garantisi, kutusu yok maalesef) Fiyat: 145 TL
  • HDD: WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm (Garantisi, kutusu yok maalesef) Fiyat: 110 TL

Dersin ki "Komple sar bana bunları" 1300 TL'ye bırakırım. Akşam oldu böyle oldu. Param olsa da ben alsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış olarak nereden satmayı düşünüyorsunuz? Anakarta talibim. Detaylı konuşmak için sosyal medya adreslerinizi veya telefonunuzu verebilir misiniz?

Sistemi komple alabilirim.
İletişim bilgisi verirseniz görüşelim.
0537 577 7359
Erol
Ben Sakarya'da ikamet ediyorum. Alışverişi nasıl yapmayı düşünüyoruzsunuz? İsterseniz Sahibinden.com'da GET açabilirim. Fakat komisyon oranları baya yüksek.

İyi günler. Parçalar duruyorsa iletişim bilgisi alabilir miyim?

Piyasadan ve sistem konularından uzun süredir uzağım. Bu yüzden Sahibinden.com gibi sitelerden bakarak ortalama bir fiyat listesi çıkardım. Bilenler vardır Sakarya'da üniversite okuyorum kasa bu yüzden İstanbul'da kalıyor yani 2-3 ay açılmadığı oluyor. Satma nedenim bu satıp Macbook almayı düşünüyorum. Pazarlık payım tabii ki var. Fotoğraflar yüklenecek.
  • İşlemci: i5 6400(Kutusu, soğutucusu var ve 5-6 ay civarı garantisi kaldı) - Fiyat: 610 TL
  • Anakart: MSI H110M PRO-VD (Kutusu var garantisi 5-6 ay civarı kaldı) - Fiyat: 180 TL
  • RAM: CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance DDR4 2400MHZ (Kutusu var garantisi 5-6 ay kaldı) -Fiyat: 300TL
  • SSD: OCZ vertex 460 120GB (Garantisi, kutusu yok maalesef) Fiyat: 145 TL
  • HDD: WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm (Garantisi, kutusu yok maalesef) Fiyat: 110 TL

Dersin ki "Komple sar bana bunları" 1300 TL'ye bırakırım. Akşam oldu böyle oldu. Param olsa da ben alsam.

1300'e get dahil almak isteriz arkadaşıma istanbuldayız kargoyu biz karşılarız. Uygun olursa [email protected] adresime mail atarsınız. İyi günler.

Bellek hangi modeli cl değeri ne benimkiyle aynı ise alabilirim.

İyi günler, belleği almak istiyorum. İletişime geçerseniz sevinirim.
0544 234 4436

Yeni konular

Geri
Yukarı