Skylake Sistem Toplama Hazırlığı

Ruzgarsz

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Değerli arkadaşlarım;
İki ay içerisinde Skylake sistem toplayacağım bu sebepten dolayı siz değerli arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim. Almayı düşündüğüm Skylake sistemi belirteyim. Lütfen önerilerinizi, tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi esirgemeyiniz paylaşınız. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1 . İşlemci : i7 6700K 4.0 GHZ 8 MB
2 . Anakart : Gigabyte Z170X Gaming 7
3 . Bellek : Kingston HyperX Savage 16GB(8x2) 3000 MHZ
4 . HDD : Seagate Barracuda 3 TB 7200 RPM 64 MB
5 . SDD : Samsung 950 Pro 256GB
6 . Kasa : Cooler Master MasterCase Pro 5
7 . Sıvı Soğutucu : Corsair Hydro H115i
8 . Güç Kaynağı : Cooler Master G750W 80 + Bronze
9 . Ekran Kartı : ( MSI GTX 980 Ti GAMING 6G GDDR5 6GB 384Bit Nvdia GeForce DX12 )
Almayı düşünüyordum ama sizde hak verirsiniz ki yeni Ekran Kartları çıkacağından almaktan vazgeçtim. Almayı düşündüğüm Skylake sistem yukarıda da belirttiğim gibidir. Farklı olmasını düşündüğünüz parçalar varsa lütfen belirtirmisiniz?.

Değerli Moderatör arkadaşlara sormak istediğim bir konuda toplamak istediğim Skylake sistemini Technopat Ailesine ürün inceleme videoları çekip bilgilendirme videoları yapabilmesi adına göndersem kabul ederler mi ?.

Not : Kesinlikle hayali Skylake sistem toplama konusu değildir. Görüşlerinize göre Skylake sistem parçalarını aldıkça resimlerini paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bu güzel sisteme güç kaynağı gold sertifikalı seçilebilir.
Hayırlı olsun.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Quiet edition AF140 fanlar dikkatimi çekti. Sistem güzel. Msi gaming m7 yerine benim gibi gigabyte z170x gaming 7 seçen başkası görmek güzel :)

Her seferinde söylüyorum ve sıkılmadan devam edeceğim ekran kartı için yeni mimarileri bekleyin şimdilik ekran kartsız toplayın bu yaz tatilinde amd ve nvidia rekabetleri yüzümüzü güldürecek çünkü.

Her seferinde söylüyorum ve sıkılmadan devam edeceğim ekran kartı için yeni mimarileri bekleyin şimdilik ekran kartsız toplayın bu yaz tatilinde amd ve nvidia rekabetleri yüzümüzü güldürecek çünkü.

@Ruzgarsz arkadaş ekran kartı almamış iyi yapmış bence.

Değerli arkadaşlarım;
İki ay içerisinde Skylake sistem toplayacağım bu sebepten dolayı siz değerli arkadaşlarımın görüşlerini almak istedim. Almayı düşündüğüm Skylake sistemi belirteyim. Lütfen önerilerinizi, tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi esirgemeyiniz paylaşınız. Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1 . İşlemci : i7 6700K 4.0 GHZ 8 MB
2 . Anakart : Gigabyte Z170X Gaming 7
3 . Bellek : Kingston HyperX Savage 16GB(8x2) 3000 MHZ
4 . HDD : Seagate Barracuda 3 TB 7200 RPM 64 MB
5 . SDD : Samsung 950 Pro 256GB
6 . Kasa : Cooler Master MasterCase Pro 5
7 . Sıvı Soğutucu : Corsair Hydro H115i
8 . Güç Kaynağı : Cooler Master G750W 80 + Bronze
9 . Ekran Kartı : ( MSI GTX 980 Ti GAMING 6G GDDR5 6GB 384Bit Nvdia GeForce DX12 )
Almayı düşünüyordum ama sizde hak verirsiniz ki yeni Ekran Kartları çıkacağından almaktan vazgeçtim. Almayı düşündüğüm Skylake sistem yukarıda da belirttiğim gibidir. Farklı olmasını düşündüğünüz parçalar varsa lütfen belirtirmisiniz?.

Değerli Moderatör arkadaşlara sormak istediğim bir konuda toplamak istediğim Skylake sistemini Technopat Ailesine ürün inceleme videoları çekip bilgilendirme videoları yapabilmesi adına göndersem kabul ederler mi ?.

Not : Kesinlikle hayali Skylake sistem toplama konusu değildir. Görüşlerinize göre Skylake sistem parçalarını aldıkça resimlerini paylaşacağım.
Müthiş sistem olmuş. Vallahi kıskandım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı