Elektronik SKYLOONG SK61 1193 TL!

Gamepower Warlock Compacttan her ne kadar memnun da olsam fiyatın fazla iyi gözükmesinden dolayı ürünü sipariş geçtim. Umarım üzmez.

Outemu Gateron ile kıyas bile edilemez o kadar diyeyim çok kaliteli Switch'ler kullanılıyor, BlitzWolf® BW-KB2 kullanan biri olarak size söylüyorum 😂

Dün gece satın aldım, birkaç saat sonra yani sabaha doğru gönderildi. İptal olmadığına sevindim. Genelde iptal olduğunu söyleyen birkaç kişi gördüm. 4. kez satın almış :)

1689404603364.png

Dün gece satın aldım, birkaç saat sonra yani sabaha doğru gönderildi. İptal olmadığına sevindim. Genelde iptal olduğunu söyleyen birkaç kişi gördüm. 4. kez satın almış :)

Eki Görüntüle 1862669

Ekstra ücret ile mi Turkey Direct Mail seçtiniz? Ben de ücretsiz olduğu için Banggood Priority Mail ile gönderilmiş olarak gözüküyor.

Outemu Gateron ile kıyas bile edilemez o kadar diyeyim çok kaliteli Switch'ler kullanılıyor, BlitzWolf® BW-KB2 kullanan biri olarak size söylüyorum 😂

Bakalım artık gelince bi' kıyaslama yaparım.

Ekstra ücret ile mi Turkey Direct Mail seçtiniz? Ben de ücretsiz olduğu için Banggood Priority Mail ile gönderilmiş olarak gözüküyor.

Evet, sonradan vergi vb. çıkma ihtimaline karşılık onu seçtim.

Ben de seçecektim onu lakin sonradan sigorta paketi kısmında eğer vergi çıkarsa geri ödeme alın diye belirttiği için ücretsiz olanı seçtim.

Olsun. Sanırım biraz daha hızlı gelir bu seçenekle. Oradan bir faydası olsun bari :D

İlk siparişten verilen, 2. siparişte geçerli indirim ile birlikte kupon kodunu da birleştirince şöyle bir fiyata geliyor 2. klavye. Onu da satmak için alabilirsiniz.

1689456953094.png

Yeni konular

Geri
Yukarı