Skype dâhili Webcam gözükmüyor

TAHTALI

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Sistemim ASUS TUF Gaming FA506IU ve tüm sürücüleri Windows dahil olmak üzere güncel. Kameranın uygulamasını açtığımda çalışıyor ama Skype'da görüntü gelmiyor. Skype'da webcam gözüküyor ama ayarlara girince kamera görüntüsü simsiyah (görüntülü aramada da siyah ekran var). Skype ayarlarında webcam donanımsal olarak gözüküyor. Nasıl çözebilirim?
@Ali Güngör Twitter'da geri dönüşünüz için teşekkürler iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce neden olabilir, nasıl çözebilirim? Hala araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım. @Ali Güngör
(Konu bana ait bu hesabımın şifresini bulamadığım için açmıştım zaten üstteki hesabım silinmiş)

Kamera aygıt yöneticisinde görünüyor mu? Windows ikonuna sağ tıklayıp bir bakın, orada yanında soru işareti vb. var mı diye.

Kamera gözüküyor, evet yanında hiçbir işaret yok. Sorunu hala çözebilmiş değilim. Daha önce de belirttiğim gibi; cihazımın kamera uygulamasında kameramı düzgün bir şekilde kullanabilmekteyim. Tekrardan teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum.

Bir de şununla dener misiniz?

Kameraya arkadan baskı uygulayıp çalıştıran bazı arkadaşlar olmuş bu arada. Fiziksel olarak. Aynı sorun mu emin değilim tabi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı