Skype Kurumsal üyeliği nasıl açılır?

Aytuğ

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç saat içinde bir iş görüşmem var ve firma Skype Kurumsal kullandığını belirtti, bununla ilgili konuşma linki gönderdi. Ben de programı indirdim ancak program Microsoft için kurduğum mail adresini değil de kurumsal bie mail istiyor hesap için. Gmail'imi denedim, üniversitedeki edu.tr ile biten mail adresimi denedim ancak hesap oluşturamıyorum. Bu konuyla ilgili şirketin insan kaynaklarını arayıp giriş yapamıyorum demek dışında yapabileceğim bir şey var mıdır? Yardımcı olur musunuz lütfen.

Normalde kurumsal mail adresi diye bir şey yok, özel TLD alan adı uzantısına sahip domain mi istiyor? Eğer böyle ise iletişime geçip söylemen daha doğru gibi.

Normalde kurumsal mail adresi diye bir şey yok, özel TLD alan adı uzantısına sahip domain mi istiyor? Eğer böyle ise iletişime geçip söylemen daha doğru gibi.
Web tarayıcısı üzerinden misafir girişi ile çözdüm durumu. Uygulama olarak indirdiğim Skype kendi ağı üzerinde kayıtlı bir firmanın mail adresini istiyormuş anladığım kadarıyla. Şirket çalışanları uygulama üzerinden giriş yapabiliyor yani, ben web tarayıcısında misafir olarak girebildim.

Geri
Yukarı