Skyrim 5 alınmalı mı ?

Berk Altınöz

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,şu anda oynayacak bir oyunum yok ve skyrim oynamayı düşünüyorum, sizin önerilerinizi bekliyorum, sizce almalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Skyrim 5 nedir? Benim bildiğim "The Elder Scrolls Skyrim" var. Almanızı tavsiye ederim. Ancak bütün DLClerini de alın.

Çok seveni var fakat ben beğenmiyorum. Güzel bir dünyası var ancak oynanışında çok büyük problemler var. Vuruş hissi de bunlara dahil. Alıcaksanız indirimlerde almanızı öneririm.

Skyrim 5 nedir yahu :LOL: konu sırf bu yüzden dikkatimi çekti, neyse konumuza dönelim Skyrim gerçekten harika bir oyundur. Ancak 2011 senesinde çıkan bir oyun, atmosferi ne kadar büyüleyici olsada vuruş mekanikleri içler acısı. Ama indirime girdiğinde alınabilir, DLC paketi ile birlikte tabi ki. Eğer alacaksanız şimdiden iyi eğlenceler memnun kalacaksınız emin olun.

Dark Souls da 2011 de çıktı. Vuruş hissinin nedeni yıl değil yapımcının tembelliği.Yoksa 2005 yılılnda çıkan Kingdom Hearts 2'ninde vuruş mekanikleri mükemmeldi.

Elime çok önceden Steam keyi geçmişti. Aktifleştirmiştim ancak bilgisayarım iyi olmadığı için oynayamıyordum. Geçen Cumartesi yeni bilgisayar topladım, Pazartesi ya da Salı günü oyunu yükledim ve Steam'de oynama saatim 12 saat olmuş :) Gerçekten güzel oyun, keşfedilecek aşırı derecede fazla yer var. Bence kesinlikle alıp oynamalısın :)

Geri
Yukarı