Skyrim Akçay Saldırı Sorunu

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 8B

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Sebebini bilmiyorum yeni başladım ejder taşı göreviydi taşı vermeye girdiğim de saldırıya uğruyorum. Hiçbir şey yapmıyorum beni öldürüyor son saveden alıyor beni.

Bana saldıran vatandaş bu.
20170101133827_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana saldırırken silahını kınına koy (R) saldırmayı keser. Eğer kesmezse ondan kaç peşini bırakınca geri gel öldürmeyi deneme ölümsüz birisi Delphine.

O seni öldürür hiç bir şekilde öldüremezsin onu. Kılıcın hep kınında dursun. Çıkarmadan konuş.

Kılıç hep içeride saldırmıyorum bile, peşimi de bırakmıyor, dün anlamadığım bir şekilde çözüldü sorun ve hala anlamadım.

Oyunla ilgili bi' ses problemi daha var çözemezsem yeni konu açacağım, ne çektirdin be Skyrim. :D

Hana girdiğimde de bu vatandaş saldırmıştı aynı sorunu yaşarken.
20170101140342_1.jpg

Oyunda hırsızlık mekaniğinin var olduğundan haberin olmama şansı var mı acaba? Ben 400 saate yakın Skyrim oynadım bir sebep vermediğin sürece saldırmamaları lazım. Eğer kafanda ödül varsa ki bu direk saldırmaları için sebep değil zaten muhafızların seni durdurup cezanı ödemeni veya teslim olmanı istemeleri gerekiyor.

Oyunu orijinal.
Hızsızlık sistemi hakkında bilgim var eskiden çok az bi' süre oynadım, kışın oynamayı seviyorum bu oyunu şimdi oyuna tam anlamı ile girdim tüm yan görevler de dahil.
Teslim ola veya ceza ödeme teklifi gelmeden hurra dalıyorlardı hırsızlık ile çaldığım bir nesne var istatistik ekranında görünüyor.
Ama nasıl olduysa saldırmıyorlar bana, bug olsa gerek diye düşünüyorum.

Eğer ileri seviyede vampir isen bunu anlayıp gördükleri anda saldırabilirler. Onun dışında kendiliğinden bir muhafız ile konuş oyunu Türkçe oynamadım ama eğer zamanında suç işlemiş ve bunun karşılığını vermediysen muhafız sana tanıdık geliyorsun gibi bir şeyler söyleyecektir. Bug olma ihtimali de mevcut tabi ki birde bir mekan da işlediğin suç diğer mekana taşınmıyor genellikle. Kayseri'de elma çaldın diye Ankara'da seni durdurmuyorlar anlayacağın.

Kurt oldum ama ilgisi olsa sorun hala devam ediyor olurdu diye tahmin ediyorum.

Kurtadam olmak problem değil tabi insanların önünde dönüşmediğin sürece. Gizli ve gözükmeden dönüşüp şehre saldırdığında bile sen olduğunu anlamadıkları için ceza yemezsin diye hatırlıyorum. Neyse Skyrim oldukça güzel bir oyun oynamaya devam et ve hayal gücünü kullanmaktan çekinme Elder Scrolls evreninde kalıplaşmış kurallar yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı