Skyrim Esbern Kaybolma Sorunu

efe694

Hectopat
Yer
Avrupa / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu Atölyesinde Çalışıyorum
Esbern ile dışarı çıktık. Elf miydi birileri saldırdı. Sonra kayboldu. Ben de hızlı git yaptım, şimdi 61 levelim ama hala o görev duruyor. Lütfen yardım edin. Esbern kayboldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
" ile console command aç. 'moveto player 00019DFD' yaz ' olmadan. Enter yapınca yanına gelmesi lazım ölmediyse.

Yalnız mutlaka save al, buglara davetiye çıkarabilir herhangi bir sebepten

Edit: kusura bakma yanlış yazdım. Önce 'prid 00019DFD' yap. Ortada rakamlar çıkınca sadece 'moveto player' yaz.

196 Saat Skyrim'im var ve ekran kartsız laptopda sürekli oyundan atıyordu. Her görevin her aşamasında kaydetme alışkanlığı edindim, şuan yeni bilgisayarımda bugsuz takılıyorum ancak hala aşama aşama kayıt yapıyorum. :cry:

Sen yine iyisin; benim oyun "The Save/Load Operation Failed" hatası verdi. Silip tekrar yüklemek dışında her çözümü denedim, o da oyun 40a yakın modlu olduğu için. Düşün ki format atmıyordum:D El mahkum formatlayıp geri yükleyeceğiz, inşallah olur yoksa 223 saat :'(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı