Skyrim İçin "Ölüleri Silme" Modu Önerisi

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam. PS3'de The Elder Scrolls V: Skyrim oynarken kayıt dosyasının boyutunun belli bir seviyeyi geçmesinden sonra oyunda ciddi kasmalar ve donmalar başlıyor. Sayın Bethesda birçok yama yayınlamasına rağmen bu sorunu çözemedi. Bu sorunu çözmenin yolu da kayıt dosyasının boyutunu küçültmek. Bunu yapabilmenin yolu da çok fazla yer kaplayan cesetleri silmek. Nexusmods gibi sitelere de baktım ancak uygun bir mod bulamadım. Mod için aradığım özellikler şunlar:

- ESP veya BSA uzantılı olmalı. Yanında pex gibi ayrıca dosyalar olmamalı, bu dosyalar yalnızca bilgisayarda çalışıyor.
- Ortamdaki ölmüş, gereksiz cesetleri silmeli, veya imkan vermeli.
- Ya normal sürümde ya da Legendary Edition'da çalışabilecek şekilde olmalı. PS3'de Special Edition'un modları çalışmıyor.

Herkese teşekkürler.

Herkese selam. PS3'de the Elder Scrolls v: Skyrim oynarken kayıt dosyasının boyutunun belli bir seviyeyi geçmesinden sonra oyunda ciddi kasmalar ve donmalar başlıyor. Sayın Bethesda birçok yama yayınlamasına rağmen bu sorunu çözemedi. Bu sorunu çözmenin yolu da kayıt dosyasının boyutunu küçültmek. Bunu yapabilmenin yolu da çok fazla yer kaplayan cesetleri silmek. Nexus Mods gibi sitelere de baktım ancak uygun bir mod bulamadım. Mod için aradığım özellikler şunlar:

- ESP veya bsa uzantılı olmalı. Yanında pex gibi ayrıca dosyalar olmamalı, bu dosyalar yalnızca bilgisayarda çalışıyor.
- Ortamdaki ölmüş, gereksiz cesetleri silmeli, veya imkan vermeli.
- Ya normal sürümde ya da legendary Edition'da çalışabilecek şekilde olmalı. PS3'de Special Edition'un modları çalışmıyor.

Herkese teşekkürler.

Tam bilmiyorum ama galiba böyle bir mod yok. Bu ''çok iyi oyunlar'' denilen Bethesda oyunları böyle, oyunları bozuk ve yarım çıkartıyorlar, bunları çözmekte mod yapımcılarına kalıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı