Skyrim imparatorluk mu? Fırtınapelerin mi?

nissnil

Femtopat
Daha fazla  
Evet herkesin farklı bir şey dediği konuyu bende açıyorum. Oyunun başındayım karar veremiyorum. İkisiyle de çok az oynadım hangisinden devam edeyim seçemedim. Hangi taraf oynanış bakımından daha keyifli?
Bir de Skyrim iç savaşı neden oldu, imparatorluk halka haksızlık mı yapıyordu, spoilersız şekilde yazabilirseniz sevinirim.

Evet herkesin farklı bir şey dediği konuyu bende açıyorum. Oyunun başındayım karar veremiyorum. İkisiyle de çok az oynadım hangisinden devam edeyim seçemedim. Hangi taraf oynanış bakımından daha keyifli?
Bir de Skyrim iç savaşı neden oldu, imparatorluk halka haksızlık mı yapıyordu, spoilersız şekilde yazabilirseniz sevinirim.
Dostum oyunu ben çoktan bitirdim ama insanlar ne düşünüyor acaba diye araştırırken başlığını gördüm. Aslında çoktan tarafımı seçtim sanırım. Bi savaş oldu ve miğferyeli bölgesinin yönetimini değiştirdim. (Hangi tarafta savaştım onu hatırlamıyorum) oyunu oynamamın üstünden çok zaman geçti ama bügün canım çekti, halen yüklüydü girdim oynadım hala çok güzel oyun xd. Neyse konuyu araştırmamdaki sebep yolda imp. askerleri tarafından tutsak edilen fırtınapelerin askeriydi. Dedim acaba bıraksam mı fln. Ama iki tarafın da suçlu olduğu çok yer var. İki taraf da Thalmor'a yakınlık göstermiş ya da gösteriyor. O yüzden bence çok önemi yok.
Yanlış bildiğim yerler varsa düzeltin lütfen.

F*rtınap*lerinliler haindir, ırkçıdır ve satılmıştır. Tek gerçek İmparatorluktur!

Şaka bir yana, oyun içerisindeki kitapları, notları ve konuşmaları dikkatle takip edersen, her iki tarafında gri alanda, yani hem kötü hem iyi olduğunu göreceksin.

Bu sebeple, kalbini dinle. Ancak, ben yüzlerce saatlik Skyrim deneyimimle her zaman İmparatorluk yanlısı oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı