Skyrim "Joining The Legion" görevi başlamıyor.

Miuysti

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
General Tallius ile konuştum. Sonra Rikke ile konuşup kaleyi temizleme görevi almam gerekirken, bana hiçbir görev verilmedi. Normalde orda başlaması gereken görev başlamadı. Bu sorunu galiba Alternate Start modu yapıyormuş. O modu yalnızca bir yükleyip hiç kullanmadan silmiştim. Görevleri manuel olarak başlatmanın bir yolu var mı? "setstage" komutu da niyeyse çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey olmuyor. Oyun herhangi bir tepki vermiyor. Sadece "setstage" yazınca quest id ve stage yazmam gerektiğini söylüyor. Onları yazınca da hiçbir şey olmuyor.
Bunu bir dene.
1632762818858.png

Stormcloak'a katılıp tacı alma görevine gidip tacı imparatorluğa götür diyor.

Save almayı unutma. Ben bu oyunu oynarken yarım saatte bir mutlaka manuel save alıyorum. Buglanan bir şey olursa geri dönebilmek için çok işe yarıyor.
Yrsarald ile konuştum. Katılmak için Ulfric ile konuş dedi. Ulfric de benimle konuşmuyor. Sadece "Hmm" demekle yetiniyor.

Bu bug hala çözülmemiş buglar arasında elderscrolls fandomunda duruyor. :D Eski saveye dönmekten başka çözüm yolu gelmedi aklıma üzgünüm.

Eki Görüntüle 1175159
Sanırım Skyrim iç savaşına giremeyeceğim. Zaten oyunun ilk görevi de tamamlanmamış görünüyordu. Komut ile düzeltmiştim. İki tarafa da katılma görevleri Helgen'de görüküyordu. saçma sapan işler. Sağlık olsun artık yapacak bir şey yok.😢

Sanırım Skyrim iç savaşına giremeyeceğim. Zaten oyunun ilk görevi de tamamlanmamış görünüyordu. Komut ile düzeltmiştim. İki tarafa da katılma görevleri Helgen'de görüküyordu. saçma sapan işler. Sağlık olsun artık yapacak bir şey yok.😢
Skyrim tek bir savede tüm görevleri oynayıp bitirmelik bir oyun değil neyseki. Bir sonraki oynayışında yaparsın görevi. 😙 Kısa saçlı bir lejyoner rpsi yaparsın.

Geri
Yukarı