Skyrim Legendary Edition mod tavsiyesi

Yerlivemilli

Hectopat
Daha fazla  
i53210M-GT630M dizüstü için mod tavsiyelerinize açığım. Kafam çok karışıyor bütün günüm gidiyor. Neleri yüklemeliyim? Hikaye çeşitlendiren ve diyalog artıran modları bekliyorum.

Kullandığın sisteme bakacak olursam ağır modlama kaldıracak bir durumu yok. Grafiksel modlar kurmanı önermiyorum sadece. Diğer taraftan bunları çıkartınca çok bir şey kalmıyor geriye keza Legandary'de çok eski bir sürümü oyunun güncel pek mod yapılmıyor artık.

Kullandığın sisteme bakacak olursam ağır modlama kaldıracak bir durumu yok. Grafiksel modlar kurmanı önermiyorum sadece. Diğer taraftan bunları çıkartınca çok bir şey kalmıyor geriye keza Legandary'de çok eski bir sürümü oyunun güncel pek mod yapılmıyor artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu modları önerir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu modları önerir misiniz?

Kurulabilir. Quest bölümündeki modlar oyuna ekstra hikaye görevleri ekliyorlar. Diğer modları bu listeye aldığına göre çakışma olmadan çalışıyorlardır diye düşünüyorum fakat oyun performansına ne oranda etki ederler tek tek bakmak lazım.

Kurulabilir. Quest bölümündeki modlar oyuna ekstra hikaye görevleri ekliyorlar. Diğer modları bu listeye aldığına göre çakışma olmadan çalışıyorlardır diye düşünüyorum fakat oyun performansına ne oranda etki ederler tek tek bakmak lazım.
Maksat farklı hikayeler, muhabbetler duyalım be hocam. Teşekkürler. Görsellik bizi aşar. 😄
Interface-hud modları falan da yük bindirir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı