Skyrim mod tavsiyesi

RognesS

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu native oynamak biraz sıkıcı olmaya başladı. Sizden oyunun tadını çok kaçırmayacak, oyunun atmosferini değiştirmeyecek, aynı zamanda oyundan zevk almamı sağlayacak mod tavsiyesi istiyorum. Şu anda sadece küçük grafik modları kurulu. Bir de büyücü karakter oynamayı seven biriyim apocalypse modu oyunu fazla mı değiştiriyor?

Apocalypse ile oynamadım ama Midas Magic oyunu çok değiştiriyor diyebilirim. Özellikle oyunun dengesini alt üst ediyor. Şu an aklıma yeni keşfettiğim The Notice Board geldi. Türkçe çevirisi de var. Şehirlerdeki hanların girişine bir pano ekleniyor. Orada bir nevi iş ilanları var. Mevkibeyinin veya insanların görevlerini yapıp (Dev öldürmek, bir eşyayı bulmak, bir esiri kurtarmak gibi) para kazanıyorsunuz. Onun dışında mod olarak şöyle bir mod arıyorum diye örneklendirirseniz önerebilirim. Şu an aklıma pek bir şey gelmedi çünkü.

Oyunu native oynamak biraz sıkıcı olmaya başladı. Sizden oyunun tadını çok kaçırmayacak, oyunun atmosferini değiştirmeyecek, aynı zamanda oyundan zevk almamı sağlayacak mod tavsiyesi istiyorum. Şu anda sadece küçük grafik modları kurulu. Bir de büyücü karakter oynamayı seven biriyim apocalypse modu oyunu fazla mı değiştiriyor?
Araba modu on numara oluyor :D.
Acaba bu tarz bir mod hoşunuza gider mi :D.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    170,7 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Araba modu on numara oluyor :D.

Acaba bu tarz bir mod hoşunuza gider mi :D.
Vay be, bu gönderiyi BGY Gaming'de ben paylaşmıştım. Buralara kadar gelmiş demek.

Mod önerisi olarak Ordinator modunu öneririm. Oyunun yetenek ağacını tamamen değiştiriyor, Türkçe yaması da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı