Skyrim mod tavsiyesi

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
Herkes överken ben alışamamıştım. Fakat bugün indirdiğimde hoşuma gitti. Modlarla daha güzel olacağı söyleniyor Skyrim için güzel mod söyler misiniz?

Sistemim:

RX470 4 GB

Intel Xeon X3440 3.0GHz

12 GB RAM

Gigabyte H55M-UD2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Special Edition Gamepass'de olan sanırım modlar kısıtlıymış.
Yanlış bilmiyorsam Gamepass'e dışarıdan mod yüklenemiyor. Oyun içinden yüklemen lazım ama onda da kısıtlı modlar var.

• Öncelikle bulunuyorsa hemen Unofficial Skyrim Special Edition Patch indir.
  • A Quality World Map
  • RaceMenu
  • Immersive Armors
  • Immersive Weapons
Şu anlık bunları önerebilirim ama mod kısmında bulunuyorlar mı bilmiyorum.

Skyrim modlarla çok güzeldir ancak hiç oynamayan biri oyunda ne tür eksikler olduğunu bilemez. Belki bu aşağıda sayacağım modlar umurunda bile olmayacak, en iyisi oyunu bir kere hatim et ve acaba şöyle bir mod var mıdır deyip araştır ve bul. :D

Skyrim Reputation, EVG Conditional Idles, Wintersun, Guards Armor Replacer, Footprints, Ars Metallica, Master of Disguise, Alternate Conversation Camera, Dirt And Blood...

Hocam ilk önce kesinlikle Unofficial SSE Patch kurman gerekli diye düşünüyorum, binlerce bug düzeltmesi var. Oyunda ciddi bir ilerleme kaydettikten sonra özellikle Dawnguard da quest aldığında problem oluyor, NPC konuşmuyor veya bazen görev alamıyorsun mecburen command ile geçiyorsun. Fixlenen bugların listesine buradan ulaşabilirsin. Eğer farklı modlar arıyorsan örneğin 2K gibi HD Texture Pack tarzı, en kapsamlı yerden, Nexus üzerinden aklına yatanları kurabilirsin. Aynı zamanda NMM ile dışarıdan mod kurabilir ve eğer hata alırsan LOOT ile modlar arası düzenleme yapabilirsin. Nexus Mod Manager'i SSE Patch sayfasında 'Files' kısmında bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı