Skyrim oynanır mı?

SamiYusufErkap

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aldım 1-1.5 saat oynadım. Oyuna şu an pek ısınamadım. Combat sistemi olarak en basitinden. Daha sonradan açılır mı, sarar mı? Yoksa iade etmeli miyim sizce?

Hocam beğenmediyseniz oynamazsınız. Isınmadıysanız sevmediyseniz bırakın oynamayın. Sonra belki ısınanbilirim diyorsanız kitaplıkta dursun. Oyun gayet güzel türü seven için muazzam zaten. (Pintipanda mesela). Oyun oynanır tabii çok güzel bir oyun ama sevmediyseniz neden oynayayım diyorsunuz ki?

Saçma sorular sormayın artık.

Modsuz oynanacak oyun değil, modla bile düzeltilemeyen oyunun çok net temel eksiklikleri var. En büyük sıkıntı combat sistemi, berbattan da öte. Vurduğunuzda hiçbir düşman hiçbir reaksiyon vermiyor. Ana görevleri yeterince kaliteli değil, 70-80 saate yakın oynamış olmama rağmen ana hikayenin yarısına bile gelmemişimdir herhalde şu ana kadar. Yan görevler çok çeşitli ve enteresan, üzerine düşürülmüş hikayeler bulabilseniz de görevlerde genelde benzer şeyleri yapıyorsunuz ve gidişatına karar veremiyorsunuz çoğu zaman. Çok fazla diyalog var ama diyaloglar zayıf ve tekrar edeceğim ama gidişatı verdiğin cevaplara göre değiştirme maalesef çok az var görevlerde. Ama oyunda bir atmosfer var o arkadan gelen yağmur ambiyans müziğiyle tüm şehirlere gidip insanın her görevi yapası geliyor tüm bu eksilerine rağmen, enteresan bir oyun. Kütüphanenizde durabilir bence, ama dediğim gibi mod işine girmeyecekseniz oynamayın bile o kadar etkili modlar.

Hocam beğenmediyseniz oynamazsınız. Isınmadıysanız sevmediyseniz bırakın oynamayın. Sonra belki ısınanbilirim diyorsanız kitaplıkta dursun. Oyun gayet güzel türü seven için muazzam zaten. (Pintipanda mesela). Oyun oynanır tabii çok güzel bir oyun ama sevmediyseniz neden oynayayım diyorsunuz ki?

Hocam merak ettiğim başlarda sıkıp ilerde açılıyorsa iade düşünmeden oynayayım veyahut dursun ileride oynarım. Eğer ki hep böyle devam ediyorsa iade edeyim hiç boşuna param çöp olmasındı. Saçma demenizin sebebini anlayamadım.

Zaman zaman bırakılsa da kendine tekrar başlatan muazzam bir oyundur. Şuan hoşunuza gitmese de kütüphanenizde dursun derim. Bir süre sonra başına oturup saatler geçireceksiniz.
Modsuz oynanacak oyun değil, modla bile düzeltilemeyen oyunun çok net temel eksiklikleri var. En büyük sıkıntı combat sistemi, berbattan da öte. Vurduğunuzda hiçbir düşman hiçbir reaksiyon vermiyor. Ana görevleri yeterince kaliteli değil, 70-80 saate yakın oynamış olmama rağmen ana hikayenin yarısına bile gelmemişimdir herhalde şu ana kadar. Yan görevler çok çeşitli ve enteresan, üzerine düşürülmüş hikayeler bulabilseniz de görevlerde genelde benzer şeyleri yapıyorsunuz ve gidişatına karar veremiyorsunuz çoğu zaman. Çok fazla diyalog var ama diyaloglar zayıf ve tekrar edeceğim ama gidişatı verdiğin cevaplara göre değiştirme maalesef çok az var görevlerde. Ama oyunda bir atmosfer var o arkadan gelen yağmur ambiyans müziğiyle tüm şehirlere gidip insanın her görevi yapası geliyor tüm bu eksilerine rağmen, enteresan bir oyun. Kütüphanenizde durabilir bence, ama dediğim gibi mod işine girmeyecekseniz oynamayın bile o kadar etkili modlar.
Modlar ile oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz.
Sağ olun cevaplar için. Mod kurup oynamayı deneyeceğim. Bildiğiniz temel modlar var mı?

Oyunun klasik eksisi zaten vuruş hissi, combat yok evet. Oyun keşfetme, merak etme üzerine gitse de ambiyans ve müzikleri için bile oynayanları var. Senden bir parça bulamazsan bas iadeyi. Sevmeyen de sevmiyor yapacak bir şey yok.

Hocam merak ettiğim başlarda sıkıp ileride açılıyorsa iade düşünmeden oynayayım veyahut dursun ileride oynarım. Eğer ki hep böyle devam ediyorsa iade edeyim hiç boşuna param çöp olmasındı. Saçma demenizin sebebini anlayamadım.

Sağ olun cevaplar için. Mod kurup oynamayı deneyeceğim. Bildiğiniz temel modlar var mı?

Cansungur'un modlama rehberlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak Kendisi LE versiyon için anlatıyor siz hangi versiyonu kullanıyorsanız ona göre indirip kuracaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun neresi saçma? Dövüş mekaniğini sevmemiş. Belki ileride hikayesi sarar ve dövüş mekaniğini umursamaz. Adam basbariz bunu soruyor. Cevap ver ya da verme bu kadar basit. Senin saçmalık kategorine göre mi soru soralım?

Aldım 1-1.5 saat oynadım. Oyuna şu an pek ısınamadım. Combat sistemi olarak en basitinden. Daha sonradan açılır mı, sarar mı? Yoksa iade etmeli miyim sizce?
Kardeşim oyunu 4-5 kere bitirmiş biri olaraktan. Oyunun dövüş mekanikleri kötü evet ama hikaye açısından çok başarılı. Açık dünya istiyorum diyorsan yan görevler de boğulayım rpcilik yapayım diyorsan sana göre ki eğer güzel modlama yaparsan yeme de yanında yat.

Geri
Yukarı