Skyrim oynanır mı?

Kardeşim oyunu 4-5 kere bitirmiş biri olaraktan. Oyunun dövüş mekanikleri kötü evet ama hikaye açısından çok başarılı. Açık dünya istiyorum diyorsan yan görevler de boğulayım rpcilik yapayım diyorsan sana göre ki eğer güzel modlama yaparsan yeme de yanında yat.
Dediğin iki unsur da Skyrim'in başarılı olduğu noktalardan değil. Her şeyden önce Skyrim'in hikayesi iyi falan değil, vasatın bile altında bir hikayesi var Skyrim'in. RPG kısmında ise Skyrim'i kurtaran şey karakterini istediğin şekilde yönetebiliyor oluşun, farklı klanlara girip yükselebiliyor oluşun, onun dışında Skyrim'i iyi bir RPG yapacak hiçbir şey yok.

Diyalogların ana hikayeye etkisi sıfır, yan görevlere etkisi var mı diyecek olursan valla 1-2 görev dışında diyaloglarımın etki ettiği yan görev görmedim bile. Diyalogların oyunun dünyasına, hikayesine etki etmediği bir oyun iyi bir RPG olamaz.

Vuruş hissiyatının pek iyi olmadığı doğru ama yine de benim için SKYRIM her zaman en sevdiğim oyun olarak kalacak. Hikaye, içerik olarak dolu dolu, yan görevler bitmiyor. RPG kısmıda çok güzel. Ana hikaye ve DLC'ler bitse bile oyun oynattırıyor. Ben hiç Mod işine girmedim ama o kısmıda çok övüyorlar. Bence biraz daha zorlayın zamanla açılır oyun ama 5-6 saat sonra da zevk vermez ise daha zorlamayın. Sonuçta zevkler ve renkler kişiden kişiye değişir.

Sorunun neresi saçma? Dövüş mekaniğini sevmemiş. Belki ileride hikayesi sarar ve dövüş mekaniğini umursamaz. Adam basbariz bunu soruyor. Cevap ver ya da verme bu kadar basit. Senin saçmalık kategorine göre mi soru soralım?
:D Dediğin şeyin aynısını diyorum zaten. Beğenmediyse oynamasın beğendiyse oynasın. Bizim beğenip beğenmememize göre mi oyun oynuyor?? Bol kitap okuyun hocam.

Hocam merak ettiğim başlarda sıkıp ilerde açılıyorsa iade düşünmeden oynayayım veyahut dursun ileride oynarım. Eğer ki hep böyle devam ediyorsa iade edeyim hiç boşuna param çöp olmasındı. Saçma demenizin sebebini anlayamadım.
Açıyor hocam. Sizi sarmadıysa yani içine çekmediyse demek ki beğenmiyorsunuzdur bence. Skyrim oynadıkça güzel olan bir oyun. Tekrar bir şans verebilirsiniz. Eğer sarmazsa o tarz oyunları sevmiyor olabilirsiniz çünkü türünün en iyilerinden birisi.

Saçma demememin sebebi bizim beğenimize göre oyun oynayıp oynamayacağınızı seçmenizi düşünmem. Cümlede öyle anlaşılıyor çünkü.

:D Dediğin şeyin aynısını diyorum zaten. Beğenmediyse oynamasın beğendiyse oynasın. Bizim beğenip beğenmememize göre mi oyun oynuyor?? Bol kitap okuyun hocam.

Açıyor hocam. Sizi sarmadıysa yani içine çekmediyse demek ki beğenmiyorsunuzdur bence. Skyrim oynadıkça güzel olan bir oyun. Tekrar bir şans verebilirsiniz. Eğer sarmazsa o tarz oyunları sevmiyor olabilirsiniz çünkü türünün en iyilerinden birisi.

Saçma demememin sebebi bizim beğenimize göre oyun oynayıp oynamayacağınızı seçmenizi düşünmem. Cümlede öyle anlaşılıyor çünkü.
Hocam 2 saatte anlaşılacak kadar bir oyun değil sanırım ve iade süresi 2 saat olduğu için oynamış deneyimli kişilere sormak istedim sadece ilerledikçe mi sarıyor diye o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı