Skyrim Oynarken FPS düşüyor

ahmet9009

Decapat
Öncelikle merhabalar, The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu 1 haftadır süredir oynuyorum. Ancak bugün oynarken oyunun gittikçe FPS düşmesi yaşadığını anladım. Oyunumu 70 FPS'de oynarken gittikçe düşüyor ve 20'ye kadar düşüyor ayrıca bu FPS düşmesi sabit kalıyor. Tek çözümü ise PC'yi kapatıp açmak, ancak aynı sorun oynamaya devam ettikçe tekrar yaşanıyor. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynısı benim başımada gelmişti sanırım Fallout 3 oynarken olmuştu, Bethesta birşeyleri becerememiş olabilir. Ben oyunu kapatıp tekrar açıyordum düzeliyordu ama kısa süre içinde yine aynısı oluyordu.

Dostum onu belirtin bunu belirtin diyorsunuz, special dese ne olacak normal dese ne olacak? Sonuçta ikiside aynı oyun değil mi?
Ayni değil bilip bilmeden yardimci olmak isteyen insanlara ustalik yapma yaz bakalım normal skyrim in ve special editions in min sistem ozelliklerini fln aynimiymis birisi 6 gb birisi 25 gb

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı