Skyrim Oynarken Sıkılıyorum

Aerondeith

Femtopat
Daha fazla  
Skyrim'i Steam'den dün aldım. Fakat oynarken haritanın çok büyük olması ve ufak bir görev dahi olsa gitmem gereken yollar çok uzun ve çok fazla vaktimi alıyor. Oynarken adeta işkence çekiyorum. Sizce dişimi sıkıp oynamaya devam etmeli miyim? Yoksa silmeyi düşünüyorum.

Skyrim'i Steam'den dün aldım. Fakat oynarken haritanın çok büyük olması ve ufak bir görev dahi olsa gitmem gereken yollar çok uzun ve çok fazla vaktimi alıyor. Oynarken adeta işkence çekiyorum. Sizce dişimi sıkıp oynamaya devam etmeli miyim? Yoksa silmeyi düşünüyorum.

Bende öyleyim zorla oynattırıyorlarmış gibi pek zevk alamadım. Bence iade edin ve bu tarz oyunlara bakmayın.

İade edin derim ben. Ben de 17 level iken kanser olup bırakmıştım. Hikaye sunumu gerçekten çok kötü.

Hocam at binme var oyunda. At çalın gerekirse paranız yoksa. Hızlıca ulaşırsınız. Skyrim sevmediyseniz zorlamayın. Herkese hitap edecek diye bir şey yok.
Önemli not: 2015 yılında oynadığımda aşıktım oyuna şuan başladığımda ilerleyemedim sıkıldım ama bu oyun iyi bir oyun bence.
Hocam aslında oyunun içeriği bakımından hani sevmedim değil fakat şu ulaşım sıkıntısı benim canımı sıkan nokta. Eğer onu halledebilirsem bi şans daha vermeyi düşünüyorum. At olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim bu arada.

Zorlamayın, açık dünya rol yapma oyunları size göre değil demek ki. En az 100 saat gömeceğiniz bir oyun. Skyrim'i seven açık dünyasında dolaşmayı keşfetmeyi sevdiği için seviyor. Bir yere görev için giderken yolda bir çok yeni göreve veya etkinliğe denk gelip kendinizi çok başka yerlerde bulabilirsiniz. Olayı da bu zaten.

Geri
Yukarı