Skyrim Oynarken Sıkılıyorum

Bende indirimde ilk defa alıp oynadım süre geçtiği için istesem de iade edemiyorum ama ilk izlenim olarak hoşuma gitti Türkçe yama ile de güzel oldu isterseniz bir daha şans verin sevmediyseniz zorlamayın derim.

At nerden satın alınır veya çalınır o mekanı hem haritadan hem giderek gösteriyor 1:42 dakika sonuna kadar izlerseniz halledersiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mod falan gerekmiyor oyun hali hazırda bu imkanı sunuyor görmemeniz normal gibi yeni başlamışsınız ben oyunda çok gezdiğim için şans eseri görmüştüm.

Hocam Outlast tüm oyunlarını bitirdim, RE 7, RE 2 Remake bitirdim, aklıma şuan gelmeyen korkunç oyunları oynadım ama konu Fallout olunca işte onu oynayamıyorum aşırı korkunç bir oyun. O atmosfer, o renkler ney öyle hocam? Ciddiyim korku oyunlarından çok daha az rahatsız oluyorum. Fallout New Vegas oynarken ödüm kopuyor her saniye. Oyunun logosunu gördüğümde bile rahatsız oluyordum dayanamadım kaldırdım. Rpg aşığı biriyim, seçim yapmaya bayılırım ama oyuna karşı inanılmaz gerilim ve korku duyuyorum. Fallout 4 adlı oyunda bu durum daha az oldu New Vegasa göre ama o da geriyordu. Fallout 4 rpg anlamında çok kötüydü devam etmedim.

Hocam Outlast tüm oyunlarını bitirdim, RE 7, RE 2 Remake bitirdim, aklıma şuan gelmeyen korkunç oyunları oynadım ama konu Fallout olunca işte onu oynayamıyorum aşırı korkunç bir oyun. O atmosfer, o renkler ney öyle hocam? Ciddiyim korku oyunlarından çok daha az rahatsız oluyorum. Fallout New Vegas oynarken ödüm kopuyor her saniye. Oyunun logosunu gördüğümde bile rahatsız oluyordum dayanamadım kaldırdım. Rpg aşığı biriyim, seçim yapmaya bayılırım ama oyuna karşı inanılmaz gerilim ve korku duyuyorum. Fallout 4 adlı oyunda bu durum daha az oldu New Vegasa göre ama o da geriyordu. Fallout 4 rpg anlamında çok kötüydü devam etmedim.
Ne demek istediğinizi gayet iyi anlıyorum ben de oynarken açık dünyada gezerken birçok ortamda geriliyorum hatta bilgisayarda en farklı oynadığım oyun bu. Farklı derken kastım örneğin lol oynarken fps oyunu oynarken herhangi bir şey oynarken rahat ve gerişye yaslanmış hafif çökük bir vaziyette oynarken bu fallout oyunlarında dik ve monitöre yakın ama gergin bir şekilde oynuyorum oyunu. :D

Skyrim'i 230 saatte bitirmiştim. Yollar bana çok uzun gelmiyordu açıkcası. Zindanlar, mağaralar vs... girip de saatlerce çıkamadığın mekanlar filan var. Kendine uygun oyun tarzını seçmediğin ve doğru yetenek ağacı yapmadığın sürece sıkılabilirsin. Mesela ben büyü ve gizlilik kasmıştım ama kimi insanda eline kılıç alıp kesip biçmeyi sever. Bunun haricinde diyeceğim şey ekipman ve yetenek kasmak da emek istiyor. Diyaloglar, şehir içinde geçirilen vakit, yoldaşın için ekipman oluşturmak, ev sahibi olmak vs... Çok aşırı vakit ve emek gerektiriyor.
Özetle sevmediysen kendini zorlasan da fazla ileri gidemezsin zaten. Ben de RDR 2 sevmek için çok uğraştım. Bir noktadan sonra dayanamayıp silmiştim.

Geri
Yukarı